HAM:M OLARAK YEREL OLMAYI SEVİYORUZ

Ham:m olarak malzemeden üretime kadar yerel olandan keyif alıyor, bundan besleniyoruz. Bizim olana değer veriyoruz. Gelecek nesillere miras kalacak yalın, kaliteli ve özgün tasarımlar üretiyoruz. Ürünlerimiz yaşam alanlarınızda yer aldığında yüzünüzde oluşan gülümsemeyle, sizden gelen sevgiyle üretmeye devam ediyoruz.

YEREL MALZEME

Sürdürülebilirlik ve zamansızlık kavramlarını önemsiyoruz. Ormanlarda gençleştirme amaçlı kesilen yerli meşe ve ceviz ağaçlarını kullanıyoruz. Yaşayan bir varlık olan ağaç, ustalarımızın ellerinde şekillenerek, kaliteli ürünlere dönüşüyor. Doğayla olan bağımızı koparmıyor, özümüze saygı duyuyoruz. Bu anlayışla yaşam alanlarınıza doğadan bir parça sunuyoruz.

YEREL USTALAR

Tasarımlarımız, doğal ve kaliteli malzemelerle yerel zaanatkarlarımızın ellerinden geçerek hayat buluyor. İnce işçilik ve bakım gerektiren her detay ustalarımız tarafından özenle yapılıyor.
Zanaatkarlığa hak ettiği saygıyı geri kazandırmayı amaçlayarak, kullan-at mobilya tüketim alışkanlığına karşı doğal ve kaliteli malzemeler ile doğru işler yapmayı önemsiyoruz.

YERELLİĞİ ESAS ALIYORUZ!

Yaşam alanımızı kurgularken onun ruhumuza hitap etmesi kadar dengeli olması da önemli. Renkler, dokular, ve yükseklikler. Doğada tüm bunlar öyle güzel bir uyum içerisinde ki bize onu bir çerçeveye koymaktan fazlası gerek; ondan ilham almak! Doğanın enerjisini yaşam alanımıza yansıtmak en güzeli. Onu yaşam alanımızın bir parçamız haline getirmek için en güzel yerden ilham alıyoruz!

YEREL TASARIMCI

Her biri farklı alanlarda kendini geliştiren, Ham:m’a farklı bakış açıları kazandıran yerli tasarımcılarımızla birlikte üretiyor, onlarla büyüyoruz. Ham:m’ın tasarım felsefesi çerçevesinde özgün ve benzersiz tasarımlar hayal ediyor, keyifle ortaya koyuyoruz.

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.