SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR YAŞAM İÇİN HAM:M

Ham:m, tasarladığı ürünleri doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretir. Sonucunda ise kullanıcılardan gelen sevgiyle büyür. Geleneksel üretim biçimlerini endüstriyel tekniklerle harmanlayarak, eskimeye yüz tutmuş bir değer olan zanaatkarlığa hak ettiği saygıyı geri kazandırmayı amaçlıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Ham:m olarak değer verdiğimiz tasarım anlayışımızı sürdürülebilirliğe teşvik eden entegre ve bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz. Bütün aşamaları özenle üretilen bu ürünler kullanılıp atılmaz, miras bırakılır. Zamansızlığı çok önemsiyoruz. Günümüzün “kullan-at” tüketim alışkanlıkları ile geleceğin antikalarını tasarlayarak savaşıyoruz.

DOĞADAN İLHAM AL!

Yaşam alanımızı kurgularken onun ruhumuza hitap etmesi kadar dengeli olması da önemli. Renkler, dokular, ve yükseklikler. Doğada tüm bunlar öyle güzel bir uyum içerisinde ki bize onu bir çerçeveye koymaktan fazlası gerek; ondan ilham almak! Doğanın enerjisini yaşam alanımıza yansıtmak en güzeli. Onu yaşam alanımızın bir parçamız haline getirmek için en güzel yerden ilham alıyoruz!

TASARIM FELSEFEMİZ

Ürünlerimizi tasarlarken doğadan ve sadelikten gücümüzü alıyor, doğal malzemelerin birbiriyle uyumundan besleniyoruz. Ham:m’ın renk ve malzeme kartelasında bulunan seçeneklerle ürünlerimizi çeşitlendiriyoruz. Zamansız çizgiler taşıyan, eskidikçe güzelleşen ürünlerimizle sizlere rafine bir yaşam vadediyoruz. Minimal dokunuşlarla size hak ettiğiniz özgün koleksiyonları sunmayı hedefliyoruz. Doğru tasarım dili ile ürünlerimizin bize yeni yaşam alanları vermelerini istiyoruz.

ÜRETİM MODELİMİZ

Yerel zanaatkarların elinden çıkan ürünlerimizi doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak üretiyoruz. Tasarımlarımızı hayata geçirirken el yapımı olmasını önemsiyoruz. İnce işçilik ve bakım gerektiren her detayı sizler için dikkatle yapıyoruz. Doğru malzemeyle doğru detayların birleşmesi gerektiğine inanıyoruz.

En güzel kumaşlarımız ustalarımızın ellerinden geçiyor ve sizin için bir mobilyaya dönüşüyor. Sunduğumuz farklı renk seçenekleriyle beğendiğiniz Ham:m ürününü mağazalarımızda mimarlarımızın desteği ile mekanınıza ve kendinize özgü hale getirebiliyoruz.

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.