HAM:M KURUMSAL PROJELER

Ham:m Kurumsal ile sadece evlerinizde değil, iş yerlerinizde veya ofislerinizde de yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Öncelikli hedefimiz detaylıca düşünülmüş mekanlar oluşturmak. Bunun için iş yerlerinizde, ticari alanlarda, eğitim kurumlarında büyük küç ük ayırt etmeksizin her ölçekte Ham:m uzmanlığını size sağlıyoruz. Oluşturulan her mekanın yalın, fonksiyonel ve doğal olmasına özen gösteriyoruz.

Projelerimizi gerçekleştirirken profesyonel mimari ekip ile çalışıyoruz. Yaptığımız projelerde küçük alanları verimli kullanmayı, doğal malzemelerle yaşam alanlarına hayat vermeyi çok seviyoruz. Bu sayede müşterimizin kimliğine uygun mekan algısı uyandırıyoruz. Bambaşka bir yaşam için Ham:m uzmanlığı hayallerinizin hizmetinde olmaya devam ediyor.

Genomiks Yaşam Bilimleri

Genomiks Ofis de Pervane berjer, Maile kanepe ve Plus sehpa ile ihtiyaçlara yönelik konforlu bir oturma alanı kurgulandı. Kelebek masa, Yumurta sandalye ve Büfet büfe ile oluşturulan çalışma alanında ihtiyaç duyulan depolama alanı Münhasır kitaplıkla sağlandı. Gri tonların hakimiyetinde olan ofise kırmızı ve ahşap detaylarla sıcaklık kazandırıldı.

Proje Sahibi
Ham:mPlus

Fortuna Advisory

Finansal danışmanlık şirketi olan Fortina Advisory’de danışanların konforunun ön planda olduğu bir ofis kurgusu yapıldı. Bekleme alanında kullanılan Sedde kanepede canlı renkler tercih edilirken genel olarak ofise mavi ve beyaz tonlar hakim oldu. Bir Mermer masa yönetici masası olarak kullanılırken diğer alanlarda Erk ve Dest çalışma masaları tercih edildi.

Yıldırım Özdemir

Siyah metallerin ve epoksi zeminin hakim olduğu endüstriyel tarzdaki bu kuaförde görünümüyle özdeşleşen Münhasır kitaplıklar kullanıldı. Aynı zamanda Salonda kullanılan malzemelerinin sergilendiği kitaplıklar mekanlar arasında ayırıcı unsur haline geldi. Girişte Kafes sarkıtlarla bir karşılama sağlanırken, salonun farklı alanlarında meşe mobilyalarla sıcak bir hava oluşturuldu. Bekleme alanında ise Maile ve Zati berjerler bize eşlik ediyor.

Proje Sahibi
ID İstanbul
Levent, İstanbul | 2016

E-KATALOGLAR

Ham:m geçmişten günümüze tasarımlarında izlediği farklı çizgisini Ham:m dünyasını tercih edenlere e-katalogları ile sunuyor.
Ham:m’ın tüm ürünlerine ve detaylarına online kataloğumuzdan ulaşabilirsin.

2021 Mobilya Kataloğu

İncele!

2021 Aydınlatma Kataloğu

İncele!

KENDİ PROJELERİNİZ İÇİN HAM:M

Ham:m Kurumsal olarak mimari ortaklarla birlikte çalışırken aynı zamanda mimari projelerinize destek de veriyoruz. Ham:m ürünlerini projelerinizde kullanabilme imkanı sağlıyor, bu projelerde ergonomiye önem verdiğimiz ürünler tasarlıyoruz. Dokusu ve detayını her köşesinde hissedebileceğiniz ürünlerle projelerinizde vazgeçilmez yaşam alanlarına imza atıyoruz. İsteğiniz dahilinde ürünlerimizin 2D ve 3D çizimlerinin tamamını sizlerle paylaşıyoruz.

2D & 3D ÇİZİMLER İÇİN BİZE ULAŞIN

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.