HAM:M KURUMSAL PROJELER

Ham:m Kurumsal ile sadece evlerinizde değil, iş yerlerinizde veya ofislerinizde de yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Öncelikli hedefimiz detaylıca düşünülmüş mekanlar oluşturmak. Bunun için iş yerlerinizde, ticari alanlarda, eğitim kurumlarında büyük küç ük ayırt etmeksizin her ölçekte Ham:m uzmanlığını size sağlıyoruz. Oluşturulan her mekanın yalın, fonksiyonel ve doğal olmasına özen gösteriyoruz.

Projelerimizi gerçekleştirirken profesyonel mimari ekip ile çalışıyoruz. Yaptığımız projelerde küçük alanları verimli kullanmayı, doğal malzemelerle yaşam alanlarına hayat vermeyi çok seviyoruz. Bu sayede müşterimizin kimliğine uygun mekan algısı uyandırıyoruz. Bambaşka bir yaşam için Ham:m uzmanlığı hayallerinizin hizmetinde olmaya devam ediyor.

E-KATALOGLAR

Ham:m geçmişten günümüze tasarımlarında izlediği farklı çizgisini Ham:m dünyasını tercih edenlere e-katalogları ile sunuyor.
Ham:m’ın tüm ürünlerine ve detaylarına online kataloğumuzdan ulaşabilirsin.

2021 Mobilya Kataloğu

İncele!

2021 Aydınlatma Kataloğu

İncele!

KENDİ PROJELERİNİZ İÇİN HAM:M

Ham:m Kurumsal olarak mimari ortaklarla birlikte çalışırken aynı zamanda mimari projelerinize destek de veriyoruz. Ham:m ürünlerini projelerinizde kullanabilme imkanı sağlıyor, bu projelerde ergonomiye önem verdiğimiz ürünler tasarlıyoruz. Dokusu ve detayını her köşesinde hissedebileceğiniz ürünlerle projelerinizde vazgeçilmez yaşam alanlarına imza atıyoruz. İsteğiniz dahilinde ürünlerimizin 2D ve 3D çizimlerinin tamamını sizlerle paylaşıyoruz.

2D & 3D ÇİZİMLER İÇİN BİZE ULAŞIN

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.