Bambaşka yaşatan, yaşayan tasarımlar

SADE VE MODÜLER ÇALIŞMA ALANI YARATIN

Ham:m Kurumsal ile sadece evlerinizde değil, iş yerlerinizde veya ofislerinizde de yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Öncelikli hedefimiz detaylıca düşünülmüş mekanlar oluşturmak. Bunun için iş yerlerinizde, ticari alanlarda, eğitim kurumlarında büyük küçük ayırt etmeksizin her ölçekte Ham:m uzmanlığını size sağlıyoruz. Oluşturulan her mekanın yalın, fonksiyonel ve doğal olmasına özen gösteriyoruz.

KENDİ ÇALIŞMA ALANINIZI YARATIN

Projelerimizi gerçekleştirirken profesyonel mimari ekip ile çalışıyoruz. Yaptığımız projelerde küçük alanları verimli kullanmayı, doğal malzemelerle yaşam alanlarına hayat vermeyi çok seviyoruz. Bu sayede  müşterimizin kimliğine uygun mekan algısı uyandırıyoruz. Bambaşka bir yaşam için Ham:m uzmanlığı hayallerinizin hizmetinde olmaya devam ediyor.

Ofis

Ham:m Kurumsal ile sadece evlerinizde değil, iş yerlerinizde veya ofislerinizde de yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Öncelikli hedefimiz detaylıca düşünülmüş mekanlar oluşturmak.

Ay Yapım Ofisi

Ofis

Bahar Korcan

Ofis

Hotel

Projelerimizi gerçekleştirirken profesyonel mimarlarımızın oluşturduğu tasarım ekibimizle çalışıyoruz. Yaptığımız projelerde küçük alanları verimli kullanmayı, doğal malzemelerle yaşam alanlarına hayat vermeyi çok seviyoruz.

İçerik Bulunamadı.

Kafe/Restaurant

Kafe Cozy, harika bir grafiksel görünüm ve aynı zamanda oturma rahatlığına sahip bir koleksiyon. Bu yalın, samimi ve ergonomik tasarımın döşemeli oturma bölümü ve eğimli.

İçerik Bulunamadı.

Bekleme Alanları

Kafe Cozy, harika bir grafiksel görünüm ve aynı zamanda oturma rahatlığına sahip bir koleksiyon. Bu yalın, samimi ve ergonomik tasarımın döşemeli oturma bölümü ve eğimli.

İçerik Bulunamadı.

Eğitim Kurumları

Ham:m olarak eğitim kurumlarında da tasarım hizmetimizi size sağlıyoruz. Oluşturduğumuz her eğitim mekanının yalın, fonksiyonel ve doğal olmasına özen gösteriyoruz.

İçerik Bulunamadı.

Mağazalar

Mekanlarımızı oluştururken ihtiyaca yönelik ürünler kullanıyor ve bu ürünlerin mekan algısındaki rolünü çok önemsiyoruz. Markamızla birlikte kendini belli eden doğallık ve sadelikten doğan ürünlerimizi birlikte seçiyoruz.

İçerik Bulunamadı.

@ Eğitim Reformları, 2019

ÇALIŞMA ALANLARINIZI TANIYIN

Mekanlarımızı oluştururken ihtiyaca yönelik ürünler kullanıyor ve bu ürünlerin mekan algısındaki rolünü çok önemsiyoruz. Markamızla birlikte kendini belli eden doğallık ve sadelikten doğan ürünlerimizi birlikte seçiyoruz. Ahşabın doğallığıyla birleştirdiğimiz geniş kumaş kartelamız sayesinde mekanlarımıza yeni bir dil kazandırıyoruz. Her alanı mimari bakış açısı ile yorumluyor, planlıyor ve uyguluyoruz.

Ahşabın sıcaklığı yaşam alanlarımızı da ısıtıyor. Böylece bu alanlarda yapılabilecek işler ise kendisini daha çok sevdiriyor. Mekanlar keyifli ve samimi ortamlara dönüştükçe biz çok mutlu oluyoruz.