• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

YARKUTAY EVİ

Plus
15 Temmuz 2020, Çarşamba

Yaşayan yaşam alanları.

Ahşabın doğallığına ve samimiyetine güveniyoruz. Ham:m Plus evlerinde ahşabı en ham halinde kullanıp, yaşam alanlarımızı yaşayan mekanlar haline dönüştürüyoruz. Gelin Yarkutay Evi’ne hep beraber bir bakalım.

 

Yarkutay evi.

Seyrek kitaplığın ortama hakim olduğu odada, kitap okuma keyfini çıkarmak için Entele Berjer’i tercih eden Yarkutay Ailesi, bu alanda sıklıkla vakit geçirecekleri özellikle belirtti.

Sandık tv ünitesi ve Bey berjer uyumuyla pencere önünde bir yaşam alanı tasarlandı. Tombul kanepe de tepsi sehpa ile uyumlu bir birliktelik oluşturmaktadır.

 

string(83) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/Hamm_Plus_YarkutayEvi_ürün.jpg"

MAMA.

 

Mama, geleneksel sallanan sandalyelerin modern bir yorumu olarak nitelendirilebilir. Bu eğlenceli, sade ve rahat tasarım dinlenme ve kısa bir uyku için ya da sadece televizyon izlerken kullanılabilir. Oturma ve yaslanma bölgesinin yumuşacık yastıkları tamamen masif meşeden yapılmış iskeletle desteklenirken, bu form kullanıcılara Mama’yı hem sallanan sandalye hem de berjer olarak kullanma imkanı veriyor.

Mutfakta Sadelik.

Yarkutay Evi’nin mutfağında Halka sandalye ve Girift masa ikilisine Hay sarkıt seti eşlik etmektedir.  Halka sandalyenin kumaşları kanepe ile aynı renk seçilerek, evin genelinde bir bütünlük oluşturuldu.  İki ürün de tamamen el işçiliği ile masif meşeden üretilmiştir. Masanın üzerindeki mermer seçimi, ışığı az yansıtarak daha sade ve şık bir sunum imkanı sağlamaktadır.

Ahşabın doğallığına ve samimiyetine güveniyoruz. Ham:m Plus evlerinde ahşabı en ham halinde kullanıp, yaşam alanlarımızı yaşayan mekanlar haline dönüştürüyoruz.

 Gelin Ücretsiz Ham:m Plus Tasarım Hizmeti ile sizin yaşam alanınızı beraber ücretsiz tasarlayalım.

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
17 Temmuz 2020, Cuma

CİHAN EVİ

Plus
17 Temmuz 2020, Cuma

BAKIRKÖY EVİ

Plus
17 Temmuz 2020, Cuma

KUZU EVİ