YARKUTAY EVİ

Plus
15 Temmuz 2020,
Çarşamba

Yaşayan yaşam alanları.

Ahşabın doğallığına ve samimiyetine güveniyoruz. Ham:m Plus evlerinde ahşabı en ham halinde kullanıp, yaşam alanlarımızı yaşayan mekanlar haline dönüştürüyoruz. Gelin Yarkutay Evi’ne hep beraber bir bakalım.

 

EDİTÖR
Hüseyin Çelik

Yarkutay evi.

Seyrek kitaplığın ortama hakim olduğu odada, kitap okuma keyfini çıkarmak için Entele Berjer’i tercih eden Yarkutay Ailesi, bu alanda sıklıkla vakit geçireceklerini özellikle belirtti.

Sandık tv ünitesi ve Bey berjer uyumuyla pencere önünde bir yaşam alanı tasarlanırken, Tombul Kanepe’de Tepsi Sehpa ile uyumlu bir birliktelik oluşturuyor.

 

MAMA.

 

Mama, geleneksel sallanan sandalyelerin modern bir yorumu olarak nitelendirilebilir. Bu eğlenceli, sade ve rahat tasarım dinlenme ve kısa bir uyku için ya da sadece televizyon izlerken kullanılabilir. Oturma ve yaslanma bölgesindeki yumuşacık yastıkları  ve tamamen masif meşeden yapılmış iskelet ile desteklenirken, bu form kullanıcılara Mama’yı hem sallanan koltuk hem de berjer olarak kullanma imkanı veriyor.

Mutfakta Sadelik.

Yarkutay Evi’nin mutfağında Halka sandalye ve Girift masa ikilisine Hay sarkıt seti eşlik ediyor.  Halka sandalyenin kumaşları kanepe ile aynı renk seçilerek, evin geneline bir bütünlük hakim olması sağlandı.  İki ürün de tamamen el işçiliği ile masif meşeden üretilmiştir. Masanın üzerindeki mermer seçimi, ışığı az yansıtarak daha sade ve şık bir sunum imkanı sağlamaktadır.

Ahşabın doğallığına ve samimiyetine güveniyoruz. Ham:m Plus evlerinde ahşabı en ham halinde kullanıp, yaşam alanlarımızı yaşayan mekanlar haline dönüştürüyoruz.

 Gelin Ham:m Plus hizmeti ile sizin yaşam alanınızı, sizin isteklerinize göre beraber tasarlayalım.

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.