TON SÜR TON

Yaşam Tarzı
5 Ağustos 2021,
Perşembe

Sakin ve Etkileyici.

Fransızca’dan Türkçe’ye geçen ve moda alanından doğan bir terim olan ton sür ton, tek bir rengin farklı tonlarının bir arada kullanılması anlamına gelmektedir. Zaman içerisinde  dekorasyonu da etkileyen bu akım ile sakinliği ve uyumu yakalamanız, özgün olduğu kadar etkileyici alanlar oluşturmanız mümkün.

 

EDİTÖR
Sena Balta

Benzer Tonlar, Farklı Dokular.

Duvarlarınızda, koltuk ya da sehpalarınızda seçeceğiniz birbirinden farklı dokularla yaşam alanınıza canlılık getirebilir, alanınızı zenginleştirebilirsiniz. Ferahlık hissi uyandıran beyaz, krem ve bej renkleri evinize sakinlik getirirken, kullanacağınız aksesuarlarda farklı renk ve tonlarını seçerek evinizin enerjisini artırabilirsiniz. Kuralınız yok. Önemli olan kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz yaşayan mekanlar, sıcacık köşeler yaratmak.

Keyif Köşeniz.

Sadece favori köşenizi de sevdiğiniz bir renk ve tonları ile dekore ederek uyum yakalayabilir, kendinize keyfi ve huzuru hediye edilebilirsiniz. Bir bardak kahve ve kitap anınıza eşlik edecek Mama koltuk, huzurlu anlarınızın en yakın arkadaşı olacak.

Uçuk Renklerle Gelen Dinginlik.

Ton sür ton dekorasyonda, renk paletinizde açık renkleri kullanarak ruhunuzu dinlendiren, sakinlik veren mekanlar oluşturabilirsiniz. Sakin ve ferah havanın etkisiyle rahatlayın, huzur bulun.

 

Pera Yatak

 

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Yaşam Tarzı
13 Mayıs 2022,
Cuma

Huzurlu ve Mutlu bir Yaşam : LAGOM & LYKKE

EDİTÖR
Çağla Şahin
Yaşam Tarzı
21 Eylül 2021,
Salı

FENG SHUI: ÇALIŞMA ODALARI

EDİTÖR
madeinfengshui
Yaşam Tarzı
8 Eylül 2021,
Çarşamba

MTWORKS’DEN HAM:M EVLERİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.