SENİN İÇİN… MAMA

Hikaye
26 Nisan 2021,
Pazartesi

Bazen bizim için bazı objeler, mobilyalar daha anlamlı hale gelebilir.. Bir eşyadan daha fazlası olabilirler. Bir hikayesi olur o ürünün. İşte o anda daha kıymetli, vazgeçilmez olurlar bizler için… Biz de bir ürünümüzün hikayesini sizler için paylaşmak istedik.

EDİTÖR
Çağla Şahin

Sizleri Mama’yla tanıştıralım.

Bir ürün bir anda en yakın arkadaşın olabilir mi?

En huzurlu, mutlu ve hatta en hüzünlü anlarında bile yanında olabilir o… Yağmurlu bir günde camdan dışarıyı izlerken hayallere daldığında, sıcacık kahveni yudumlarken hissettiğin o huzurlu anda, bir bakarsın o da yanında belirivermiş. Hafifçe sallanarak bir şeyler okumak istediğinde biliyorsun ki o var..

Bir puf ve sehpa ile kocaman bir sohbet alanın…

Bazen tek başına, bazen bir bakmışsın bir sehpa ve pufla kocaman bir sohbet alanın, arkadaşınla keyifli, eğlenceli sohbetlerin vazgeçilmezi haline gelmiş.. İşte o keyfi aldığın anda anlarsın senin için ne kadar kıymetli olduğunu..

En huzurlu ve mutlu anlarında yanında!

Eğer patili bir dostun varsa bilirsin ki hareketli, sallanan objeler onun da en büyük eğlencesidir. Onunla oyun oynadığında, kucağına alıp sallandığında da Mama hep seninle.. Bir bakmışsın, onun üzerinde sallanırken uyuyakalmışsın minik dostunla..

ve belki de minik dostunun da vazgeçilmezi olmuştur o.. Sen yokken en rahat uyku alanı olmuştur onun..

Adından da bildiğin gibi…

En büyük günü beklerken de konfor sağlar sana. Anneliğe hazırlanırken, adı gibi rehber olur sana. Sen beklerken o da seninle birlikte bekler.

ve…

Mama artık sadece senin en yakın arkadaşından da daha fazlası…

O artık çocuğunun ilk oyun arkadaşı! Üzerine çıkıp sallanırken duyduğu keyife diyecek yok! Oyunlarının bir parçası haline getirip onu kendi hayal dünyasında bambaşka gördüğü, bir mobilyadansa, ne isterse ona dönüştürdüğü en sevdiği oyuncağı o!

En sonunda ona bırakabileceğin en keyifli mirasın…

Artık o da büyüdü. Küçüklüğünden beri oyun arkadaşı olan Mama, artık onun için de daha fazlası haline geldi. Oturup keyifle müzik dinlerken, aynı zamanda derslerini çalıştığı bir alan haline geldi ve biliyor ki o hep onunla!

Senin de ona bıraktığın en keyifli miras haline geldi..

SENİN İÇİN MAMA!

Mama Sallanan Koltuk

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Hikaye
22 Eylül 2021,
Çarşamba

BOSPHORUS CUP

EDİTÖR
Zeynep Yıldıran
Hikaye
12 Ağustos 2021,
Perşembe

SENİN İÇİN… SANDIK

EDİTÖR
Çağla Şahin
Hikaye
3 Mayıs 2021,
Pazartesi

TERRAZZO!

EDİTÖR
Çağla Şahin

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.