ŞEHRİ EVİ

Plus
28 Şubat 2021,
Pazar

Ham:m Plus ile gerçekleştirdiğimiz Şehri Evi’nde dinamikliği hissediyor olmanız mümkün. Beyaz duvarlarla meşe ağacının sıcacık dokusunun bütünlüğüyle ‘sadelik istiyorum’ diyen ev sahiplerimiz, yaşam alanlarındaki naifliği hissettiklerini, masif ağaç dokusunu sevdiklerini ve her dokunuşta dinginleştiren bir ruha kapılmaya yardımcı olduğunu söylemekte…

Daha az eşya daha çok yaşam alanı felsefesi ile sadelikteki ferahlığı hissedebilirsiniz.

EDİTÖR
Gülşah Gümüş

konuşan duvarlar

Doğal ışıkla dolu, rahat yüzeyler ve düzenli bir yaşam ortamı sağlayan ürünlerimiz ile alanınızı kucaklamak ve küçük yaşam alanında ferahlık hissiyatını yaşıyor olmak sizleri iyi hissettiriyor olacaktır.

Eviniz eşsiz olmalı, siz nasıl istiyorsanız öyle… Beyaz duvarlar size iyi geliyorsa öyle kullanın, tablolar ile görsel ahenk yaratmak istiyorsanız da öyle.. Siz nasıl isterseniz en güzel hali öyle… Şehri Evi, ev sahiplerimiz gibi sadelik ve minimal çizgisini koruyor..

bony.

Zarif dönüşlere ve ince detaylara sahip olan Bony berjerin, karakteristik tasarımı ile mekan içindeki baskınlığını koruyor… Kendimizle baş başa kaldığımız zamanlar oldukça fazla oluyor. Kendimizi dinlediğimiz, zamanda yolculuk yaptığımız zamanlar… Cici kitaplık ve Bony berjerin bütünlüğüyle,  salondaki köşe alanı fayda sağlayacak şekilde değerlendirdik..

mutluluk 🙂

İçten bir tebessümün vermiş olduğu mutluluğu anlatabilmek tarifsiz.. Mekanlarınızdan öte, ruhunuza dokunuyor olmamız ve kurmuş olduğumuz bağların hissettirdiği duygularla üretkenliğimizi arttırarak ilham veren mekanları tasarlıyor olabildiğimiz için teşekkür ederiz. Sizler Ham:m ailemizin değerlerindensiniz.

Yaşam alanlarınızdan öte, sizlerin ruhuna dokunabilmek ve sizleri tanımak adına, Ham:m Plus ile yaşam felsefenizin değişiminde sizlere yardımcı olabilmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Keyifle geçireceğimiz bu sürece sizleri davet ediyoruz..

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.