• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

ŞEHRİ EVİ

Plus
28 Şubat 2021, Pazar

Ham:m Plus hizmeti ile gerçekleştirdiğimiz Şehri Evi’nde dinamikliği hissediyor olmanız mümkün. Beyaz duvarlarla meşe ağacının sıcacık dokusunun bütünlüğüyle ‘sadelik istiyorum’ diyen ev sahiplerimiz yaşam alanlarındaki naifliği hissettiklerini, masif ağaç dokusunu sevdiğini, her dokunuşumda beni dinginleştiren ruha kapılmama yardımcı olduğunu söylemekte…

Daha az eşya daha çok yaşam alanı felsefesi ile sadelikteki ferahlığı hissedebilirsiniz.

konuşan duvarlar

Doğal ışıkla dolu, rahat yüzeyler ve düzenli bir yaşam ortamı sağlayan ürünlerimiz ile alanınızı kucaklamak ve küçük yaşam alanında ferahlık hissiyatını yaşıyor olmak sizleri iyi hissediyor olacaktır.

Eviniz eşsiz olmalı, siz nasıl istiyorsanız öyle.. Beyaz duvarlar size iyi geliyorsa beyaz duvarlar, tablolar ile görsel ahenk yaratmak istiyorsanız öyle.. Siz nasıl isterseniz en güzel hali öyle… Şehri evi ev sahiplerimiz gibi sadelik ve minimal çizgisini koruyor..

string(71) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/sehri_solgörsel.jpg"

bony.

Zarif dönüşleri ve ince detaylara sahip olan Bony berjerin, karakteristlik tasarımı ile mekan içindeki baskınlığını koruyor… Kendimizle baş başa kaldığımız zamanlar oldukça fazla oluyor. Kendimizi dinlediğimiz, zamanda yolculuk yaptığımız zamanlar… Cici kitaplık ve bony berjerin bütünlüğüyle Şehri evinde salondaki köşe alanı fayda sağlayacak şekilde değerlendirdik..

mutluluk 🙂

İçten bir tebessümün vermiş olduğu mutluluğu anlatabilmek tarifsiz.. Mekanlarınızdan öte ruhunuza dokunuyor olmamız ve kurmuş olduğumuz bağların hissettirdiği duygularla üretkenliğimizi arttırarak ilham veren mekanları tasarlıyor olabildiğimiz için teşekkür ederim. Sizler Ham:m ailemizin değerlerindensiniz.

Yaşam alanlarınızdan öte, sizlerin ruhuna dokunabilmek ve sizleri tanımak adına, Ham:m Plus hizmetimizle yaşam felsefenizin değişiminde sizlere yardımcı olabilmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Keyifle geçireceğimiz bu sürece sizleri davet ediyoruz..

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
28 Şubat 2021, Pazar

GENÇ EVİ

Hikaye
4 Nisan 2021, Pazar

MERMER

Plus
5 Nisan 2021, Pazartesi

DİKİCİ EVİ