SALAVRAN EVİ

Plus
19 Ağustos 2020,
Çarşamba

Hamm Ailesi olarak her ailenin yaşam alanlarının atmosferini önemseriz. Bizlere bir şeyler katar, değerli hissettirir. Bizlere hissettirdiğiniz duygularla daha çok üretip, tasarlarız. Sevgiyle yaptığımız her işimizi daha güzel hale getiririz. Hamm Plus ile tasarlanan Salavran Evi bunlardan bir tanesi….  Gri tonları ve ahşabın birlikteliğiyle detoks etkisi yaratan, abartı ve ihtişamdan uzak, ancak içinde estetiği barındıran tasarımlarımız minimal çizgisiyle bütünlüğü sağlıyor..

EDİTÖR
Gülşah Gümüş

Salavran Evi.

Mekanın birbiri içerisindeki uyumu ve bütünlüğü, stili gösterir. Sadece trend olanı değil, ruhunuzla harmanlanmış bir tasarım ortaya çıkarmak ve en küçük ayrıntılarda dahi bunları yansıtmayı önemsiyoruz. Ev dediğiniz, kullanıcının ihtiyaçlarına uygun, tasarımı ve fonksiyonelliği bir arada tutan göze hitap eden ve sizleri yansıtan bir mekan olmalı. Sizin enerjinizle bütünleşmeli. Salavran Evi’nde bu enerjiyi hissetmek, farklı dokuların bütünsellik içinde oluşu ve Soffa Kanepe’de keyifle oturmanın haricinde ahşapla bütünlüğü, alanın ambiansını değiştiriyor.

Bey Berjer.

Bazı parçalar vardır, yaşam alanlarımızın kimliği gibidir. Salavran Evi’nin kimliği Bey Berjer.

Yuvarlak geçişli formları ile minimalist çizgisi olan mükemmel detaylar içeren Bey Berjer, okuma köşenizde yer almak için sizleri bekliyor. Farklı renk ve dokuları içermekle birlikte alanlarınıza sempati katacaktır. Tepsi Sehpanın tamamlayıcı etkisini de bu alanda hissediyoruz.

App Lambader’imizin ışığında zamanda yolculuk yapmak isteyenler için, Bey Berjer keyif verici olacaktır.

 

Dengeli Yaşam Sanatı.

Yaşam alanlarınızda sizleri yansıtan renkleri doğadan alıyoruz. Doğanın yeşilini yer verirken, gün batımının pembesi ile bütünleşip, ahşabın sıcaklığıyla nefes almanızın farkındalığına boyut kazandırıyoruz. Her rengin bir ruhu vardır. Renginizle bütünleşmeniz dileğiyle…

Tasarım ve iç mimarlık hizmetini herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Ham:m Plus, Ham:m ürünlerini tercih eden ve yaşam felsefesini benimseyenlere sunduğu dekorasyon önerileriyle zamansız mekanlara imza atıyor.

Hadi Tanışalım!

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.