• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

POLAT EVİ

Plus
18 Eylül 2020, Cuma

Odağında insan olan.

Kullanıcı deneyiminin ön planda tutulduğu, ihtiyaçları estetik şekilde karşılayacak önerilerle evlerinize ofislerinize değer katma misyonuyla var olan ham:m plus ilham olmaya devam ediyor.

 

Sanatla kurgula.

Resim sanatçısı Julya Hanım’ın Fulya’daki atölyesinin oturma alanında naturel renkler hakim olurken gün ışığının parlattığı renkli detaylar mekana dinamizm katıyor. Yarattığı tablolarının bütünleyici olduğu yaşam alanında, bazı seramik sanatçılarının seçilmiş ürünleri sehpalar üzerinde sergileniyor. Sanat mekanı kurguluyor.

string(70) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/julya_ilhamal_5.jpg"

Tam kararında.

İsveç dilinde ‘ne eksik ne fazla’ anlamını karşılayan Lagom kelimesi, sadece bir kelime olmanın ötesinde bir yaşam felsefesini içinde barındırıyor. Dengeli bir yaşamı vurgulayan bu görüş mekanlarda malzemeye, biçime ve yerleşime yansıyor. Muhtelif TV ünitesi hem bulunduğu alana aidiyeti hem de meşe ile metal malzemenin birleşiminin verdiği dengeyle ‘tam kararında’ dedirtiyor.

Işığın sınırları.

 

Işığın bir hacmi var mıdır? Nasıl bir alan yaratabilir diye düşündüğümüzde fiziksel bir sınır yaratmasa da tanımladığı alan içerisindeki objeleri vurgular. Aynı oda içinde farklı yerlerde konumlanan sarkıt aydınlatmalar yemek alanında vurgu yaratırken genel aydınlatmayı da destekliyor.

 Gri tonlar sarının enerjisiyle bütünleşiyor ve Polat Evi’ne samimiyet katıyor. Konforuyla sanatsal üretime ilham veriyor. Sizin eviniz de koşulsuz ham:m plus hizmetimizle  yeniden hayat bulabilir.

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Hikaye
3 Ekim 2020, Cumartesi

CEVİZ AĞACI

Plus
28 Şubat 2021, Pazar

ŞEHRİ EVİ

Plus
28 Şubat 2021, Pazar

GENÇ EVİ