POLAT EVİ

Plus
18 Eylül 2020,
Cuma

Odağında insan olan.

Kullanıcı deneyiminin ön planda tutulduğu, ihtiyaçları estetik şekilde karşılayacak önerilerle evlerinize ve ofislerinize değer katma misyonuyla var olan Ham:m Plus, ilham olmaya devam ediyor.

 

EDİTÖR
Hüseyin Çelik

Sanatla kurgula.

Resim sanatçısı Julya Hanım’ın Fulya’daki atölyesinin oturma alanına naturel renkler hakim olurken, gün ışığının parlattığı renkli detaylar mekana dinamizm katıyor. Yarattığı tabloların bütünleyici olduğu yaşam alanında, bazı seramik sanatçılarının seçilmiş ürünleri sehpalar üzerinde sergileniyor. Sanat, mekanı kurguluyor.

Tam kararında.

İsveç dilinde ‘ne eksik ne fazla’ anlamını karşılayan Lagom kelimesi, sadece bir kelime olmanın ötesinde bir yaşam felsefesini içinde barındırıyor. Dengeli bir yaşamı vurgulayan bu görüş mekanlarda malzemeye, biçime ve yerleşime yansıyor. Muhtelif TV ünitesi hem bulunduğu alana aidiyet katıyor, hem de meşe ile metal malzemenin birleşiminin verdiği dengeyle ‘tam kararında’ dedirtiyor.

Işığın sınırları.

 

Işığın bir hacmi var mıdır? Nasıl bir alan yaratabilir diye düşündüğümüzde, fiziksel bir sınır yaratmasada tanımladığı alan içerisindeki objeleri vurgular. Aynı oda içinde farklı yerlerde konumlanan sarkıt aydınlatmalar, yemek alanında vurgu yaratırken genel aydınlatmayı da destekliyor.

 Gri tonlar sarının enerjisiyle bütünleşiyor ve Polat Evi’ne samimiyet katıyor. Konforuyla sanatsal üretime ilham veriyor. Sizin eviniz de Ham:m Plus hizmetimizle  yeniden hayat bulabilir.

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.