KUZU EVİ

Plus
17 Temmuz 2020,
Cuma

modern etnik yansımalar.

Doğanın bize sunduğu renkler arasından sizi yansıtacağına inandıklarımızı seçiyoruz. Kuzu Evi’miz biraz orman kokusunu, dokusunu ve hissini yansıtır formlardaki tasarımlarımızla yaratıldı. Yeşilin ve ahşabın dansıyla Hamm Plus evlerimize bir yenisi daha eklendi.

 

EDİTÖR
Hüseyin Çelik

orman, seyrek, ahşap.

Kendinizi bulacağınız, hislerinizi aktaracağınız mekanlarda aidiyet duygusu atmosferinizi yansıtır. Kuzu Evimizde de bu aidiyetlik bağlamını ürünlerimiz eşliğinde sağladık.

Seyrek kitaplık ile mekan bütünlüğünü, bir arada olma hissiyatının değerini öne çıkardık. Mama berjerimiz ve kendisine has otantik mavisi ile bütünlük çizgimizi devam ettirdik.

 

Büfet.

Mütevazi ancak şık bir parça olan Büfet; mutfak, salon ve çalışma odası gibi alanlarda kullanılmak üzere üretildi. Girift, Plus ve Anane gibi farklı ham:m ürünleri ile etkileyici bir kombin oluştururken, zarif pirinç detayları farklı metal objelerle eşleştirilebilir.

Köşeye konumlandırılan Büfet ile mekandaki ahşap dokusunu kopartmadan sürdürebilmeyi önemsedik. Böylece algıdaki bütünlüğümüzü de sağlamış oluyoruz.

mekandaki notalar.

Yaşadığınız veya bulunduğunuz mekandaki mobilyaların şarkılarını dinlediniz mi? Bu his güzeldir. Baktığınız mobilyaların ruhuyla ilgili keyifli bir detaydır.

Ham:m Ailesi olarak ürünlerimizin notalarını önemseriz. Sizlerde bırakacağı resital tadı her zaman önceliklerimizden olmuştur. Bey koltuğumuz da kendisine özel bestesiyle Kuzu Ailesi’ne seslenmektedir.

Yüzünüzdeki tebessüm için Ham:m Ailesi olarak buradayız.

Sizle Ham:m Plus hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.