• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

KUZU EVİ

Plus
17 Temmuz 2020, Cuma

modern etnik yansımalar.

Doğanın bize sunduğu renkler arasından sizi yansıtacağına inandıklarımızı seçiyoruz. Kuzu Evi’miz biraz orman kokusunu, dokusunu ve hissini yansıtır formlardaki tasarımlarımızla yaratıldı. Yeşilin ve ahşabın dansıyla Hamm Plus evlerimize yenisi eklendi.

 

orman, seyrek, ahşap.

Kendinizi bulacağınız, hislerinizi aktaracağınız mekanlarda aidiyet duygusu atmosferinizi yansıtır. Kuzu Evimizde de bu aidiyetlik bağlamını ürünlerimiz eşliğinde sağladık.

Seyrek kitaplığıyla mekan bütünlüğünü, bir arada olma hissiyatının değerini öne çıkardık. Mama berjerimiz ve kendisine has otantik mavisi ile bütünlük çizgimizi devam ettirdik.

 

string(82) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/Hamm_Plus_ViktorKuzu_ürün.jpg"

Büfet.

Mütevazi ancak şık bir parça olan Büfet; mutfak, salon ve çalışma odası gibi alanlarda kullanılmak üzere üretildi. Girift, Plus ve Anane gibi farklı ham:m ürünleri ile etkileyici bir kombin oluştururken, zarif pirinç detayları farklı metal objelerle eşleştirilebilir.

Köşeye konumlandırılan Büfet ile mekandaki ahşap dokusunu kopartmadan sürdürebilmeyi önemsedik. Böylece algıdaki bütünlüğümüzü de sağlamış oluyoruz.

mekandaki notalar.

Yaşadığınız veya bulunduğunuz mekandaki mobilyaların şarkılarını dinlediniz mi? Bu his güzeldir. Baktığınız mobilyaların ruhuyla ilgili keyifli bir detaydır.

Ham:m Ailesi olarak ürünlerimizin notalarını önemseriz. Sizlerde bırakacağı resital tadı her zaman önceliklerimizden olmuştur. Bey koltuğumuz da kendisine özel bestesiyle Kuzu Ailesi’ne seslenmektedir.

Yüzünüzdeki  tebessüm için Ham:m Ailesi olarak buradayız.

Sizler de Ücretsiz Ham:m Plus Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
20 Temmuz 2020, Pazartesi

AY YAPIM OFİSİ

Fikir
20 Temmuz 2020, Pazartesi

IŞIĞIN REHBERLİĞİNDE

Yaşam Tarzı
31 Temmuz 2020, Cuma

BAYRAM SOFRASI

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın.