KARAHASAN EVİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

Kullanılan renk ve malzemelerle insana huzur veren evlerden biri olan Karahasan evi. Bordo ve lacivert renkleriyle ceviz ağacının eşsiz dokusunun birleştiği yaşam alanında malzemelerin ve renklerin yaydığı samimi ve sıcak atmosferi hissediyoruz. Her bir köşenin kendi içerisinde barındırdığı hislere gelin yakından bakalım.  

EDİTÖR
Sena Balta

Renklerin Dansı

Bir yaşam alanını ifade edebilmenin, içerisinde huzurlu hissetmenin en önemli noktalarından biri renkler.  

Karahasan evinde fugalı panellerde ve duvarlarda hakim olan bordo ve lacivert renkleri mobilyalarda kullanılan nötr ve açık tonlarla dengelenerek ferah, ürünlerdeki masif ceviz detaylarla da sımsıcak bir hissiyat yayıyor.  

Zemin tasarımında kullanılan koyu renk balık sırtı ahşap parke ise karakteristik görünümüyle mekana dinamiklik kazandırmasının yanı sıra kullanılan açık renk mobilyaların daha fazla ortaya çıkmasını sağlıyor.  

Işık Kitaplık

Oturma alanında en dikkat çekici ürünlerden biri olan Işık kitaplık duvar nişinin içerisini yerleştiriliyor.   

Birçok kitap, obje ve aksesuar için depolama alanı yaratmasının yanı sıra iç kısımlarında yer alan ışık düzeneği sayesinde oturma alanının dekorasyonuna katkı sağlayarak, alanı daha görkemli gösteriyor. 

 Mekandaki diğer ürünlerle birlikte, Işık kitaplığa ayrılan duvar fayda sağlayacak şekilde kullanıldı. 

Keyifli Saatler

Sevdiklerimizle birlikte uzun uzun sohbet ettiğimiz anları seviyoruz.  Kendimizi ait hissettiğimiz bir mekanda yakınlarımızla yediğimiz yemeğin keyfi başka. Karahasan evinin genel atmosferiyle uyumlu olan bu alanda pah detaylı zarif görünümlü mermer tablanın masif meşe ayaklarla bir araya geldiği Girift masaya Mon ve Cozy sandalyeler eşlik ediyor.

Malzeme kullanımı tasarım sürecinin merkezinde olan Vera sarkıtlar Karahasan evinin sofrasını aydınlatıyor.  

Tasarladığımız her evin Büfet köşesi çok özel. Yemek alanında ona ayrılan köşede Büfet, farklı boyutlardaki Tepsi aynalarla dekore edilerek mekana derinlik katıyor. Evin genelinde kullanılan bordo renk fugalı paneller, yemek alanında kapı üzerinde de devam ettirilerek bütünlük oluşturuyor. 

Ham:m Plus iç mimar ekibimiz ihtiyaçlarınızı anlayan ve sizleri doğru seçimlere yönlendirerek hayal ettiğiniz mekanları tasarlamak için bir adım ötenizde. Siz de randevu alarak bambaşka bir yaşam için ilk adımı atabilirsiniz. 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.