• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

JAPANDİ

Yaşam Tarzı
27 Ağustos 2021, Cuma

Şıklık ve Sadelik.

 

Japon ve İskandinav’ın birleşimi olan Japandi, işlev ve biçimin mükemmel karışımını yaratmayı amaçlayan iç mekan stilidir. Estetik açıdan hoş ama son derece işlevsel olan minimalist tasarımlara odaklanır. Akımın amacı sade ve minimalist bir düzen ile huzurlu ve sıcak ortamlar yaratmaktır.  

Doğal Malzemeler.

Sürdürülebilirliğe önem veren ve genellikle bunu vurgulayan Japandi akımında, doğal materyaller ve fonksiyonel minimal mobilyalar ön plandadır. Atılabilir parçalar yerine, kaliteli ve el yapımı parçalara odaklanılır. 

 

string(61) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2021/08/atolye.jpg"

HAM:MADDE No1: ‘El Yapımıdır.’ 

Doğadan ve sadelikten gücünü alan Ham:m, ürünlerini doğal malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretiyor. Zamansız çizgiler taşıyan, eskidikçe güzelleşen ürünleri ile kullan-at tüketim alışkanlığıyla savaşarak, geleceğin antikalarını tasarlıyor. El işçiliğine ve sürdürebilirliğe oldukça önem verilen Japandi akımını evinizde uygulamak istiyorsanız, yıllar boyunca sizinle yaşayacak doğal malzemeler kullanılarak üretilen parçalara odaklanın.  

Sakin ve Huzur Verici Renkler.

İskandinav stilinde beyaz ve nötr tonlar daha fazla kullanılırken, Japon stilinde doğadan ilham alan toprak tonları daha fazla tercih edilmektedir. Japandi yaklaşımında, İskandinav stilinin nötr tonları ile Japon stilinin doğal tonları birleştirilmiştir. Kullanılan renkler sakin, doğal ve sade olmalıdır. Aksesuarlarınızda pastel tonları tercih edebilir, koyu renkleri kullanmak istiyorsanız da yaşam alanınızın sadeliğini bozmadan kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz renkleri ve ürünleri, bitkilerle desteklemek yaratmak istediğiniz atmosfere katkı sağlayacaktır.  

 

Girift Masa

Yaşam Tarzı
6 Ağustos 2020, Perşembe

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Yaşam Tarzı
8 Eylül 2021, Çarşamba

MTWORKS’DEN HAM:M EVLERİ

Yaşam Tarzı
21 Eylül 2021, Salı

FENG SHUI: ÇALIŞMA ODALARI

Hikaye
22 Eylül 2021, Çarşamba

BOSPHORUS CUP

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın.