HOROZ EVİ

Plus
17 Eylül 2020,
Perşembe

seni yansıtan yaşam alanı.

Etkin iletişimde bulunabilmek hepimizin dünyasını değiştirir. Tıpkı mekanlarımız gibi… Mekan içerisinde tamamlayıcılık, mekanda yer alan her nesnenin birbiri ile iletişim içinde olup, güçlü bağlar kurması ile gerçekleşir.

Sıcak beyazların ve grilerin bütünlüğünde insanı gülümseten canlı renkler vazgeçilmezdir. Hamm Plus  hizmeti ile tasarlanan Horoz Evi’nin sade çizgisiyle ahşabın bütünleşmesi ‘’tamamlayıcılık’’ sağlamaktadır.

 

EDİTÖR
Gülşah Gümüş

Ruhu Olan Mekanlar.

Sade renk skalasının içindeki atmosfer, bizlere dinginlik ve sakinlik duygusunu hissettiriyor. Mekanda yer alan her şey formuyla bütünleşirken, bizlere konfor alanı yaratıyor. Ham:m Plus hizmetiyle tasarlamış olduğumuz evlerinizi  ve hayat döngünüzü  minimal çizgimizle kavuştururken, doğallığın esintisini ruhunuzda hissediyor olacaksınız..

Dest Çalışma Masası.

Bazı alanlar vardır… Konsatrasyonumuzu arttıran, ilham veren ve odaklanmamızı sağlayan alanlar… Dest, minimalist çizgisini korurken zarifliğiyle bizleri dingin hissettirirken, mekanlarınız da güzel bir yer sahibi olacaktır. İster çalışma odanızda ister salonda kendinize odak alanınızı yaratırken yardımcı olacaktır. Farklı materyal seçenekleriyle Dest, mekanlarınızda çalışma alanlarınızı oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Hissettiğin gibi.

Nasıl hissediyorsan öyle yaşamak lazım.. Yaşam alanlarımızı hissettiğimiz duygularla pekiştirmek lazım… Tıpkı ağacın doğallığını masamızda, sehpamızda ve nice tasarım ürünlerimizde hissettiğimiz gibi.. Severiz, iletişim kurarız, doğallığın şekil almışlığını görürüz ve hissederiz… Eskiyle yeniyi harmanlamak mekana hayat verir ve her zaman bir hikaye içerir… Ham:m ürünlerinin hikayesi eşliğinde Ham:m Plus aracılığıyla evlerinizle ve ruhunuzla tanışmamız dileğiyle…

Sıcak beyazların ve grilerin bütünlüğünde insanı gülümseten canlı renkler vazgeçilmezdir. Hamm Plus hizmeti ile tasarlanan Horoz Evi’nin sade çizgisiyle ahşabın bütünleşmesi ‘’tamamlayıcılık’’ sağlamaktadır. Siz de Hamm Plus  hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.