• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

HOROZ EVİ

Plus
17 Eylül 2020, Perşembe

seni yansıtan yaşam alanı.

Etkin iletişimde bulunabilmek hepimizin dünyasını değiştirir. Tıpkı mekanlarımız gibi… Mekan içerisinde tamamlayıcılık, mekanda yer alan her nesnenin birbiri ile iletişim içinde olup, güçlü bağlar kurması gerekmektedir.

Sıcak beyazların ve grilerin bütünlüğünde insanı gülümseten canlı renkler vazgeçilmezdir. Hamm Plus Danışmanlık Hizmeti ile tasarlanan Horoz Evi’nin sade çizgisiyle ahşabın bütünleşmesi ‘’tamamlayıcılık’’ sağlamaktadır.

 

Ruhu Olan Mekanlar.

Sade renk skalasının içindeki atmosfer bizlere dinginlik ve sakinlik duygusunu hissettiriyor. Mekanda yer alan herşey formuyla bütünleşirken bizlere konfor alanı yaratıyor. Ham:m Plus hizmetiyle tasarlamış olduğumuz evlerinizi hayat döngünüzü düşünerek minimal çizgimizle kavuştururken doğallığın esintisini ruhunuzda hissediyor olacaksınız..

string(81) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/İlhamAl_Horoz_Evi_Ürün8.jpg"

Dest Çalışma Masası.

Bazı alanlar vardır, konsatrasyonumuzu arttıran, ilham veren, odaklanmamızı sağlayan alanlar… Dest minimalist çizgisini korurken zarifliğiyle bizleri dingin hissettirirken mekanlarınız da güzel bir yer sahibi olacaktır. İster çalışma odanızda isterse salon da kendinize odak alanınızı yaratırken yardımcı olacaktır. Farklı materyal seçenekleriyle dest mekanlarınız da çalışma alanlarınızı oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Hissettiğin gibi.

Nasıl hissediyorsan öyle yaşamak lazım.. Yaşam alanlarımızı hissettiğimiz duygularla pekiştirmek lazım… Tıpkı ağacın doğallığını masamızda, sehpamızda ve nice tasarım ürünlerimizde hissettiğimiz gibi.. Severiz, iletişim kurarız, doğallığın şekil almışlığını görürüz hissederiz… Eskiyle yeniyi harmanlamak mekana hayat verir ve her zaman bir hikaye içerir… Ham:m ürünlerinin hikayesiyle Ham:m Plus ile evlerinizle ve ruhunuzla tanışmamız dileğiyle…

Sıcak beyazların ve grilerin bütünlüğünde insanı gülümseten canlı renkler vazgeçilmezdir. Hamm Plus Danışmanlık Hizmeti ile tasarlanan Horoz Evi’nin sade çizgisiyle ahşabın bütünleşmesi ‘’tamamlayıcılık’’ sağlamaktadır. Siz de Hamm Plus Hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçebiliriniz.

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
18 Eylül 2020, Cuma

POLAT EVİ

Hikaye
3 Ekim 2020, Cumartesi

CEVİZ AĞACI

Plus
28 Şubat 2021, Pazar

ŞEHRİ EVİ