• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

GENÇ EVİ

Plus
28 Şubat 2021, Pazar

Ahşabın, yeşillikle bütünleştiği ve güzel enerjileriyle yaşam alanlarındaki sıcaklığı yansıtan Ham:m Plus evlerinden Genç Evi’ni gelin hep birlikte inceleyelim..

Doğanın her tonu benimdir algısıyla oluşturulan Genç Evi’nin yaşam alanında birden fazla renk ve dokuyu bir arada görebilmeniz mümkün.. Güzel ruhlarınızla tasarım ruhlarımızı harmanlayıp sizlere hayalinizdeki yaşam alalarını sunuyoruz.. Genç Ailesi hayallerininde ötesindeki evlerine kavuştular…

mimarinizi kucaklayın.

Düşey ve yatayda tüm renkleri kullanarak Genç ailesinin salonlarını dekore ederken, vurgulamak istediğiniz mimari özellikleri göz önünde bulundurduk. Ham: Plus ile tasarladığımız Genç evinde, büyük pencerelerden aldıkları gün ışığından en iyi şekilde yararlanıyorlar.. Alanda yarattığımız minimalistlik içerisinde renklerin ve dokuların söyleşilerini hissetmek mümkün…

string(73) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/genç_solgörsel-1.jpg"

mama.

En çok zaman geçirdiğim, kendimi dinlenmiş hissettiğim yerlerden birtanesi diyor Sibel Genç… Mama berjerin tüm aile üyeleri tarafından sevildiğini söyleyen Sibel hanım, şöyle tanımlıyor; olduğunuz yerden uzaklaşmak istersiniz ya bazen, ben mama berjerde oturup davul pufa ayaklarımı uzattığımda müziğimi veya kitabı okurken dinginleşmiş ve arınmış hissediyorum diyor..

Ah güzel hissiyatlara sebep olmamızı sağlayan Mama bizim için çok değerlisin… Sevmek lazım, ağacın o güzel dokusunu yaşatabilmek lazım.. Her doku bambaşka his yansıtır..

doğal öğeleri yaşatan mekanlar.

Ham:m Plus hizmeti ile  tasarlanan oturma odası , büyük boy bitkiler ve ağacın dokuları döşemelerdeki sıcak tonlar ile dış mekan unsurlarını getiriyor.

Mekanı her detayına kadar tasarlayan Mimar “Bu odanın teması” sıradan ev değildi “diyor ve ekliyor:”Sizin kalbiniz gibi, sıcacık hafif esintili bir kıyı evi gibi olmasını istedim. Odanın her yerindeki eğlenceli renkleri ve dokuları seviyorum. ” diye belirtiyor.. Doğa herşeyi bilir, doğal öğelerin güzel enerjilerine yer verin..

Tasarım, çizgisi olmayan uçsuz bucaksızdır bir yoldur. İlerlediğimiz bu yolda sizlerin de mekanlarını Ham:m Plus hizmetimizle yaşanır hale getirip, ruhunuzu mekanınızla harmanladığımız keyifli ve eğlenceli bu yolculuğa davet ediyoruz…

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Hikaye
4 Nisan 2021, Pazar

MERMER

Plus
5 Nisan 2021, Pazartesi

DİKİCİ EVİ

Ürün
6 Nisan 2021, Salı

YEPYENİ ZO SEHPA