GENÇ EVİ

Plus
28 Şubat 2021,
Pazar

Ahşabın, yeşillikle bütünleştiği ve güzel enerjileriyle yaşam alanlarındaki sıcaklığı yansıtan Ham:m Plus evlerinden Genç Evi’ni gelin hep birlikte inceleyelim..

Doğanın her tonu benimdir algısıyla oluşturulan Genç Evi’nin yaşam alanında birden fazla renk ve dokuyu bir arada görebilmeniz mümkün.. Güzel ruhlarınızla tasarım ruhlarımızı harmanlayıp sizlere hayalinizdeki yaşam alanlarını sunuyoruz.. Genç Ailesi, hayallerinin de ötesindeki evlerine kavuştular…

EDİTÖR
Gülşah Gümüş

mimarinizi kucaklayın.

Düşey ve yatayda tüm renkleri kullanarak Genç ailesinin salonunu dekore ederken, vurgulamak istediğimiz mimari özellikleri göz önünde bulundurduk. Ham:m Plus ile tasarladığımız Genç evinde, büyük pencerelerden aldıkları gün ışığından en iyi şekilde yararlanıyorlar.. Alanda yarattığımız minimalistlik içerisinde, renklerin ve dokuların söyleşilerini hissetmek mümkün…

mama.

En çok zaman geçirdiğim, kendimi dinlenmiş hissettiğim yerlerden bir tanesi diyor Sibel Genç… Mama berjerin tüm aile üyeleri tarafından sevildiğini söyleyen Sibel hanım, şöyle tanımlıyor; olduğunuz yerden uzaklaşmak istersiniz ya bazen, ben mama berjerde oturup davul pufa ayaklarımı uzattığımda müziğimi dinlerken, kitabımı okurken, dinginleşmiş ve arınmış hissediyorum diyor..

Ah güzel hissiyatlara sebep olmamızı sağlayan Mama, bizim için çok değerlisin… Sevmek lazım, ağacın o güzel dokusunu yaşatabilmek lazım.. Her doku bambaşka bir his yansıtır..

doğal öğeleri yaşatan mekanlar.

Ham:m Plus ile tasarlanan oturma odası, büyük boy bitkiler, ağacın dokuları ve döşemelerdeki sıcak tonlar ile dış mekan unsurlarını getiriyor.

Mekanı her detayına kadar tasarlayan mimarımız “Bu odanın teması sıradan bir ev değildi. ” diyor ve ekliyor; sizin kalbiniz gibi, sıcacık ve hafif esintili bir kıyı evi gibi olmasını istedim. Odanın her yerindeki eğlenceli renkleri ve dokuları seviyorum. Doğa herşeyi bilir, doğal öğelerin güzel enerjilerine yer verin..

Tasarım, çizgisi olmayan uçsuz bucaksız bir yoldur. İlerlediğimiz bu yolda sizlerin de mekanlarını Ham:m Plus ile yaşanır hale getirip,  ruhunuzu mekanınızla harmanladığımız, keyifli ve eğlenceli bu yolculuğa davet ediyoruz…

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.