• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

EFE EVİ

Plus
9 Eylül 2020, Çarşamba

Tasarım Fısıltısı.

Mekanlarınızda vakit geçirirken mobilyaların sizinle olan iletişimini nasıl sağlarsınız?
Bu sorunun en güzel cevaplarından birisi dinlemektir. Hadi gelin Efe Evi’ni birlikte dinleyelim…

Desen, Düzen, Döngü…

Efe Evi’mizde kullanmış olduğumuz ürünlerimiz minimal çizgisini atmosferin rüstik desenleriyle bağdaştırarak yegane değeri ortaya çıkarttı: düzen…
En büyük karmaşanın içinde bile eğer doğru detayları bir arada kullanırsak soyut dünyada düzeni sağlamış oluruz. Burada kullanmış olduğumuz soğuk ve sıcak tonların ahenkle olan dansı algılarımıza doygun görsel sunarken aynı zamanda özenle yapılmış bir tabloyu andırıyor. Kürek Sehpa materyal aksında zıtlık uyandırıyorken Yumurta Berjer sıcacık rengiyle adeta sizlere kucak açıyor. Bu döngü içerisinde önemsediğimiz şey sizlerde bıraktığı hisler ve ürünlerimizin ruhlarıyla sağladığınız bütünlüğünüz.

string(78) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/İlhamAl_Efe_Evi_Ürün.jpg"

Büfet Büfe.

Masif meşe gövdesi ve cam kapaklarıyla Büfet, ham:m’ın en çok tercih edilen ürünlerinden biri. İki, üç ya da dört kapaklı versiyonları ve iki farklı yükselik seçeneği bulunuyor. Cam kapaklar; mutfak ürünleri, aksesuar ya da kitap gibi eşyaları sergilemek amacıyla özel olarak tasarlandı. Ceviz ya da koyu renkli cila seçenekleri kullanıcıya, ürünü kendi ihtiyaçlarına göre uyarlama esnekliği veriyor.

Mütevazi ancak şık bir parça olan Büfet; mutfak, salon ve çalışma odası gibi alanlarda kullanılmak üzere üretildi. Girift, Plus ve Anane gibi farklı Ham:m ürünleri ile etkileyici bir kombin oluştururken, zarif pirinç detayları farklı metal objelerle eşleştirilebilir.

Farklı ölçü seçenekleriyle ürettiğimiz Büfet Büfe’nin tütsülü masif meşe ahşabı ile gizlenmiş karanlığa sesleniyoruz.

Zanaatkar Tablo.

Zanaatkarlarımızın emektar ellerinden çıkan Sandık Dolap kendi köşesinde mekanın doğal görünümüne uyumlanıyor. Metal ayağıyla masif ahşabın zarafetini yüklenen depolama ürünümüz minimal ve sade görüntüsüyle tamamlayıcı bir parça haline geliyor. Efe Evi’mizde tasarladığımız düşünceyi bütünleyerek bir tablo gibi sizlere “Plus” fikri olarak sunuyoruz.

Mekanınızın sesini birlikte duyalım istiyorsanız Koşulsuz Ham:m Plus Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Hikaye
15 Eylül 2020, Salı

MEŞE AĞACI

Plus
17 Eylül 2020, Perşembe

HOROZ EVİ

Plus
18 Eylül 2020, Cuma

POLAT EVİ