• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

DEĞİŞİK DEĞİŞİK : BÜFET

Fikir
13 Nisan 2021, Salı

Sınırların dışına çıkalım!

Bir ürün bir işlev için tasarlanmış olabilir. Fakat sen onu nasıl kullanmak istiyorsun? Ürünlerinde değişik kullanımlara başvur, kendi tarzını keşfet! Sen hangisisin?

Mesela büfet. Sen büfeti hangi amaçla kullanırdın?

 

Büfet mutfakta!

Büfeti mutfağında hayal et. İçerisine tabak çanak depolayabildiğin, üzerinde kendi çay,  kahve köşeni oluşturabildiğin bir mobilyaya çevirebilirsin büfeti!

Büfet banyoda!

Şimdi de Büfet’i banyoya alalım… Havlularını hem depolamak hem de sergilemek için mükemmel bir yol! Hasır sepetlerinle de dekorasyonunu güçlendirebilirsin. Göstermek istemediğin eşyalarını depolayabilmek için güzel bir fırsat…

Büfet çalışma alanında!

Bu sefer de Büfet’imizi çalışma alanımıza taşıyoruz… Çoğumuz evimizde kitaplarımızı görmekten, sergilemekten keyif alırız. Onlar bizim bir noktada kişiliğimizi, ilgi alanlarımızı da yansıtırlar. Geçirgen camları sayesinde kitaplarını sergilemek için elverişli bir mobilya haline getirebilirsin Büfet’i! Çalışma odasında kullanmanın yanı sıra, salonunda, kütüphanende de Büfet’i kitaplarınla tercih edebilirsin..

Veee… Artık Büfet senin küçük bir ormanın…

Evinin en güzel yaşayan parçaları… Bitkilerin. Sen de doğayı evine taşımayı sevenlerdensen eğer, Büfet’in bu versiyonu görmen gerek! Büfet’in kapaklarını sonuna kadar doğaya aç.. İçerisine bitkilerini yerleştir ve küçük ormanının keyfini çıkar!

Peki, hangi Büfet daha çok sen?

 

Tarafını seç!

Büfet 2 Kapaklı

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Yaşam Tarzı
15 Nisan 2021, Perşembe

FENG SHUI

Hikaye
26 Nisan 2021, Pazartesi

SENİN İÇİN… MAMA

Hikaye
3 Mayıs 2021, Pazartesi

TERRAZZO!