CİHAN EVİ

Plus
17 Temmuz 2020,
Cuma

Yaşayan Mekanlar.

Mekanda yaşamak istediğimiz atmosferi hayal edelim.. Dokunmak istediğimiz ışığı, koklamak istediğimiz renkleri, hissetmek istediğimiz dokuları.. Çünkü mekanlar kendimizi eşitlediğimiz değerleri tamamlar.

İşte bu noktada Ücretsiz Ham:m Plus Hizmeti ile sizlere bütünlenmeyi vaad ediyoruz.

 

EDİTÖR
Hüseyin Çelik

sıcak ve soğuk.

Birbirini zıtlıklarıyla tamamlandıkları ölçüde ambiyansı eşitleyen enerjiye sahiptir. Cihan Evi’nde kullandığımız Paytak sehpamızla ahşabın sıcaklığı ve mermerin soğuk ışıltısını birleştirerek mekanı iki temel enerjiyle uyarladık.

Büfet.

 

Masif meşe gövdesi ve cam kapaklarıyla Büfet, ham:m’ın en çok tercih edilen ürünlerinden biri. İki, üç ya da dört kapaklı versiyonları ve iki farklı yükseklik seçeneği bulunuyor. Cam kapaklar; mutfak ürünleri, aksesuar ya da kitap gibi eşyaları sergilemek amacıyla özel olarak tasarlandı.

Yemek masamıza eşlik eden Büfet büfe ile sıcaklık hissini zeminden duvara kadar taşıyoruz. Depolamanın işlevselliğine şeffaf bir dokunuş ekliyoruz.

Sarı Aşkına.

Varlık, Yaşam Alanı, Ruhsal Gelişim..

Sizler yarattığımız yaşam alanlarındaki değerli varlıklarsınız. Mama ruhunuza iyi gelen konforuyla mekana kolayca uyum sağlayabilir. Cihan Evi’mizde de sarı rengiyle beraber Mama, görsel estetiğin yanı sıra oturduğunuz andan itibaren sizlere bedensel konfor sunmaktadır.

Size özel tasarlanan mekanlarda hissetmek istedikleriniz önceliğimizdir. Paytak sehpa ve Baba koltuğumuzda farklı dokusal hisleri bir araya getirerek sizlerde algılanan, yaşanan mekanlar haline getirebilirsiniz. Cihan Evi’mizde #hammplus hizmetimizle tasarladığımız yaşayan en şahane evlerden.
Siz de Ücretsiz Ham:m Plus Tasarım Hizmeti‘mizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.