ÇİÇEKÇİLER EVİ

Plus
9 Nisan 2020,
Perşembe

seni yansıtan yaşam alanı.

Doğalı hayal ediyoruz. Sonra biraz renklerle dokunuyoruz. Açık ve aydınlık renklerle… Evlerimiz, sevdiklerimizle güzel vakitler geçirdiğimiz, düşler kurduğumuz ve kendimizi en iyi ifade ettiğimiz yerler belki de. Yaşam alanlarımızın bizi yansıtması bu yüzden çok önemli. Ham:m Plus ile hazırladığımız evlerde biz bu kriterlere çok önem veriyoruz.

 

EDİTÖR
Zeynep Yıldıran

çiçekçiler evi.

Çocuk odalarına Mama, tatlı bir çözüm oluyor. Ebeveynlerin bebeğini uyutmasına rahatlığıyla destek oluyor.  O yüzden bebek yatağının hemen yanında Mama Sallanan Koltuk tercih edildi. Bebeklerin uykusu hafiftir, yüksek ışıktan da çok hoşlanmazlar. Peçe Lambader; ışığı organik olarak dağıtmasına yardımcı olan çan formundaki şapkasıyla bebek odasında tercih edildi.

Çiçekçiler evinde de ev sakinlerinin ihtiyacı gereği, Münhasır kitaplık farklı olarak çocuk kıyafetlerine askılık oldu.

Turuncu.

Dışa dönük. Heyecanlı. Dinamik.

Tasarımlarda güçlü renkler kullanıldığında oluşturduğu ambiyans yaşam alanına da yansır. Pervane döner koltuk, konforlu ve ciddi görünümüyle hem ev hem de ofis alanlarında kullanılabilecek bir tasarım.

Dönen mekanizması sayesinde kitap, gazete ve dergi okumanın keyfini de arttırıyor üstelik.

Mekanda dinamiklik.

Çiçekçiler evinde, renkli berjerlerin yanına daha soft tonlarda Soffa Kanepe tercih edildi. Mimari yaklaşıma sahip modern ve özgün mobilyalar kullanmak alana daha dinamik ve saf bir görüntü verirken kanepede gri renk kullanmak alanın dinlenmesine yardımcı oldu.

Entele berjer ve Pervane dönen koltuğu farklı renklerde bir arada kullanarak otantik bir yaşam alanı kurgulayabilirsiniz. Canlı renklerin birlikteliği ile enerjisi yüksek bu ev Galata’da hazırladığımız en güzel Ham:m Plus evlerinden.

Mekanı neşelendir.

Rengarenk Cozy puflar ile mekanlarınızı neşelendirebilirsiniz. Geometrik bacakları ve rahat oturma tablası ile Cozy, küçük alanlar için güzel çözümler sunuyor.

Cozy Puf

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.