• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

ÇİÇEKÇİLER EVİ

Plus
9 Nisan 2020, Perşembe

seni yansıtan yaşam alanı.

Doğalı hayal ediyoruz. Sonra biraz renklerle dokunuyoruz. Açık ve aydınlık renklerle… Evlerimiz, sevdiklerimizle güzel vakitler geçirdiğimiz, düşler kurduğumuz ve kendimizi en iyi ifade ettiğimiz yerler belki de. Yaşam alanlarımızın bizi yansıtması bu yüzden çok önemli. Ham:mplus ile hazırladığımız evlerde biz bu kriterlere çok önem veriyoruz.

 

çiçekçiler evi.

Çocuk odalarına Mama, tatlı bir çözüm oluyor. Ebeveynlerin bebeğini uyutmasına rahatlığıyla destek oluyor.  O yüzden bebek yatağının hemen yanında sallanan koltuk tercih edildi. Bebeklerin uykusu hafiftir, yüksek ışıktan da çok hoşlanmazlar. Peçe lambader; ışığı organik olarak dağıtmasına yardımcı olan çan formundaki sahip olduğu şapkasıyla bebek odasında tercih edildi.

Çiçekçiler evinde de ev sakinlerinin ihtiyacı gereği, Münhasır kitaplık farklı olarak çocuk kıyafetlerine askılık oldu.

string(92) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/ilhamal_cicekciler_sol_gorsel_noktali.jpg"

Turuncu.

Dışa dönük. Heyecanlı. Dinamik.

Tasarımlarda güçlü renkler kullanıldığında oluşturduğu ambiyans yaşam alanına da yansır. Pervane döner koltuk, konforlu ve ciddi görünümüyle hem ev hem de ofis alanlarında kullanılabilecek bir tasarım.

Dönen mekanizması sayesinde kitap, gazete ve dergi okumanın keyfini de arttırıyor üstelik.

Mekanda dinamiklik.

Çiçekliler evinde renkli berjerlerin yanına daha soft tonlarda Soffa Kanepe tercih edildi. Mimari yaklaşıma sahip modern ve özgün mobilyalar kullanmak alana daha dinamik ve saf bir görüntü verirken kanepede gri renk kullanmak alanın dinlenmesine yardımcı oldu.

Entele berjer ve Pervane dönen koltuğu farklı renklerde bir arada kullanarak otantik bir yaşam olanı kurgulayabilirsiniz. Canlı renklerin birlikteliği ile enerjisi yüksek bu ev Galata’da hazırladığımız en güzel ham:mplus evlerinden.

 

Mekanı neşelendir.

Rengarenk Cozy puflar ile mekanlarınızı neşelendirebilirsiniz. Geometrik bacakları ve rahat oturma tablası ile Cozy, küçük alanlar için güzel çözümler sunuyor.

Cozy Puf
Plus
9 Nisan 2020, Perşembe

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Yaşam Tarzı
11 Nisan 2020, Cumartesi

BİYOFİLİ

Plus
15 Temmuz 2020, Çarşamba

YARKUTAY EVİ

Plus
17 Temmuz 2020, Cuma

CİHAN EVİ

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın.