BOSPHORUS CUP

Hikaye
22 Eylül 2021,
Çarşamba

Bosphorus Cup

İstanbul Boğazı gibi dünyada eşine az rastlanan ve iki kıtayı birleştiren bir su parçası üzerinde, dünyanın dört bir yanından yelken tutkunlarını İstanbul’da buluşturan, Türkiye’nin rekabet düzeyi en yüksek yarışı!

 

EDİTÖR
Zeynep Yıldıran

20 SENELİK HEYECAN.

Bosphorus Cup, Türkiye’nin rekabet düzeyi en yüksek, izleyicilere büyük heyecan sunan ve modern spor pazarlaması medyumları ile spor severlere ulaşan bir spor müsabakasıdır.

2002 senesinde büyük bir heyecan ile başlayan bu uzun yolculuk halen devam ediyor ve bu sene 20.si düzenlendi. Bu serüvenin 20. senesinde Ham:m katılımcılar ve misafirler için izleme terasını tasarladı.

“BOĞAZIN YARIŞI 20 YAŞINDA”

Tüm görkemli haliyle, İstanbul Boğazını tüm dünyaya tanıtan bu yelken yarışında büyük kupayı kazanan ekip Hasip Gençer liderliğindeki “Asterisk” oldu.

On farklı ülkeden 51 teknenin 500’e yakın yelkenciyle katıldığı yarış bu yıl ‘Boğazın Yarışı 20 Yaşında’ sloganıyla düzenlendi.

KUPANIN HİKAYESİ.

Bosphorus Cup Kupası 2004 yılında Orhan Gorbon’un önerisiyle ünlü Türk tasarımcı Can Yalman tarafından İstanbul’da tasarlandı. Her sene tekrarlanan yarışlar sonunda, genel klasman birincisine verilen bu muhteşem kupa, bir sene boyunca kazanan ekipte duruyor ve bir sonraki sene yeniden organizasyona teslim ediliyor. Kupa, gümüş ve kristal malzemelerden İstanbul Kapalıçarşı’da üretilmiştir.

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Hikaye
22 Eylül 2021,
Çarşamba

BOSPHORUS CUP

EDİTÖR
Zeynep Yıldıran
Hikaye
12 Ağustos 2021,
Perşembe

SENİN İÇİN… SANDIK

EDİTÖR
Çağla Şahin
Hikaye
3 Mayıs 2021,
Pazartesi

TERRAZZO!

EDİTÖR
Çağla Şahin

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.