BAKIRKÖY EVİ

Plus
17 Temmuz 2020,
Cuma

Düşünce Tuvalinden Tasarıma.

Önce düşünüyoruz, sonra hayal ediyoruz ve sonunda tasarladığımız yaratıyı size sunarken yüzünüzdeki neşeyi görmekten keyif alıyoruz. Ham:m Plus olarak düşüncelerimizin ortak birleşimi olan tablolar yaratıyoruz. Bu sanat eserlerini ortaya koyarken önceliğimiz her zaman sizler ve sizlerin değerli düşünceleri oluyor.

 

EDİTÖR
Hüseyin Çelik

Mekanlaşan Çocuk Ruhu.

 

“Çocuklarla beraber geçen vakit ruhu iyileştirir.” Fyodor Dostoyevsky

 

Bizler de Ham:m Ailesi olarak mekanlarımızda çocuk faktörünün öneminin her zaman bilincinde olarak tasarlıyoruz. Bakırköy Evi’mizde kullanmış olduğumuz Maile ve Soffa kanepelerimizle “mekanda nefes alma” kavramını tekrar sorguluyoruz. Detaylarda sunduğumuz estetik çizgisel formlarımızla bakış açımızda doyum noktasına ulaşıyoruz. Sıcak mavi tonlarımızın, çocuklar üzerindeki sakinleştirici etkisiyle birlikte mekanımız daha da anlamlı hale geliyor.

Narenci.

Turuncu sıcaktır, canlıdır, ruhumuza dokunan neşeli bir renktir. Bakırköy evimizde de bu bağlamdan yola çıkarak ,rengiyle eşlik eden Mama berjerimizi kullandık.

Mama, geleneksel sallanan sandalyelerin modern bir yorumu olarak nitelendirilebilir. Oturma ve yaslanma bölgesinin yumuşacık yastıkları tamamen masif meşeden yapılmış iskeletle destekleniyor. Bu eğlenceli, sade ve rahat tasarım dinlenme ve kısa bir uyku için ya da sadece televizyon izlerken kullanılabilir.

 

İçerisinde çok kıymetli anlamlar barındıran Bakırköy Evi’miz gibi sizler de Ham:m Plus hizmeti ile dönüşebilir, dönüştürülebilirsiniz.

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.