• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

BAKIRKÖY EVİ

Plus
17 Temmuz 2020, Cuma

Düşünce Tuvalinden Tasarıma.

Önce düşünüyoruz, sonra hayal ediyoruz ve sonunda tasarladığımız yaratıyı size sunarken yüzünüzdeki neşeyi görmekten keyif alıyoruz. Ham:m Plus olarak düşüncelerimizin ortak birleşimi olan tablolar yaratıyoruz. Bu sanat eserlerini ortaya koyarken önceliğimiz her zaman sizler ve sizlerin değerli düşünceleri oluyor.

 

Mekanlaşan Çocuk Ruhu.

 

“Çocuklarla beraber geçen vakit ruhu iyileştirir.” Fyodor Dostoyevsky

 

Bizler de Ham:m Ailesi olarak mekanlarımızda çocuk faktörünün öneminin her zaman bilincinde olarak tasarlıyoruz. Bakırköy Evi’mizde kullanmış olduğumuz Maile ve Soffa kanepelerimizle “mekanda nefes alma” kavramını tekrar sorguluyoruz. Detaylarda sunduğumuz estetik çizgisel formlarımızla bakış açımızda doyum noktasına ulaşıyoruz. Sıcak mavi tonlarımızın çocuklar üzerindeki sakinleştirici etkisiyle birlikte mekanımız daha da anlamlı hale geliyor.

string(88) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/Hamm_Plus_TuğceBakırköy_ürün.jpg"

Narenci.

Turuncu sıcaktır, canlıdır, ruhumuza dokunan neşeli bir renktir. Bakırköy evimizde de bu bağlamdan yola çıkarak rengiyle eşlik eden Mama berjerimizi kullandık.

Mama, geleneksel sallanan sandalyelerin modern bir yorumu olarak nitelendirilebilir. Oturma ve yaslanma bölgesinin yumuşacık yastıkları tamamen masif meşeden yapılmış iskeletle destekleniyor. Bu eğlenceli, sade ve rahat tasarım dinlenme ve kısa bir uyku için ya da sadece televizyon izlerken kullanılabilir.

 

İçerisinde çok kıymetli anlamlar barındıran Bakırköy Evi’miz gibi sizler de Ücretsiz Hamm Plus Tasarım Hizmeti ile dönüşebilir, dönüştürülebilirsiniz.

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
17 Temmuz 2020, Cuma

KUZU EVİ

Plus
20 Temmuz 2020, Pazartesi

AY YAPIM OFİSİ

Fikir
20 Temmuz 2020, Pazartesi

IŞIĞIN REHBERLİĞİNDE

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın.