• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

AYDIN EVİ

Plus
5 Ağustos 2021, Perşembe

Aydın Evi.

Ceviz’in, gri ve bej renklerin birbirleri ile olan uyumunu görebileceğiniz Ankara’daki Ham:m Plus evlerinden olan Selvin Aydın’ın evindeyiz. Tamamı ceviz mobilyalar kullanılarak tasarlanan evde en sade köşeler bile ilgi çekici. Gelin Aydın evini birlikte inceleyelim.

 

Ton Sür Ton.

Sakinlik ve uyum…

Tek renk ile mükemmel uyumu yakalamak.

Gri renk ile ton sür ton yapılan yemek alanında keyifli sohbetlere Girift masa, Vera aydınlatma, Manolya bank, Mon ve Yumurta sandalye eşlik ediyor. Ahşap detaylar, samimi bir ambiyans yaratırken, aydınlatma ve duvar aksesuarlarındaki pirinç detayları  birbirlerini tamamlayarak ortama hareketlilik katıyor.

string(63) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2021/08/salincak.jpg"

İçindeki Çocuğu Kaybetmeyenler İçin.

Evin genel havası ile uyum içinde ve oldukça sade olan ahşap salıncak, asma katlı olan evin yüksek tavanına vurgu yapıyor. Bitkilerle desteklenen köşe, camdan süzülen gün ışığı ile insanda baktıkça huzur ve dinginlik hislerini uyandırıyor.

Büfet’e Geleneksel Dokunuş: Hazeran

Hazeran ile buluşan Büfet büfe modern olduğu kadar nostaljik görüntüsüyle bulunduğu alana şık ve zarif bir hava katıyor. Zamansız tasarımıyla hazeran kapaklı ceviz Büfet ilk kez Ham:m Plus evlerinden Selvin Aydın’ın evinde kullanıldı. Büfet’e eşlik eden Bülbül berjer ile alanda denge yakalanıyor.

 

Büfet Büfe Hazeranlı – Ceviz

Bülbül Berjer

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Yaşam Tarzı
5 Ağustos 2021, Perşembe

TON SÜR TON

Hikaye
12 Ağustos 2021, Perşembe

SENİN İÇİN… SANDIK

Yaşam Tarzı
27 Ağustos 2021, Cuma

JAPANDİ