AYDIN EVİ

Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

Aydın Evi.

Ceviz’in, gri ve bej renklerin birbirleri ile olan uyumunu görebileceğiniz Ankara’daki Ham:m Plus evlerinden olan Selvin Aydın’ın evindeyiz. Tamamı ceviz mobilyalar kullanılarak tasarlanan evde en sade köşeler bile ilgi çekici. Gelin Aydın evini birlikte inceleyelim.

 

EDİTÖR
Sena Balta

Ton Sür Ton.

Sakinlik ve uyum…

Tek renk ile mükemmel uyumu yakalamak.

Gri renk ile ton sür ton yapılan yemek alanında keyifli sohbetlere Girift masa, Vera aydınlatma, Manolya bank, Mon ve Yumurta sandalye eşlik ediyor. Ahşap detaylar, samimi bir ambiyans yaratırken, aydınlatma ve duvar aksesuarlarındaki pirinç detayları  birbirlerini tamamlayarak ortama hareketlilik katıyor.

İçindeki Çocuğu Kaybetmeyenler İçin.

Evin genel havası ile uyum içinde ve oldukça sade olan ahşap salıncak, asma katlı olan evin yüksek tavanına vurgu yapıyor. Bitkilerle desteklenen köşe, camdan süzülen gün ışığı ile insanda baktıkça huzur ve dinginlik hislerini uyandırıyor.

Büfet’e Geleneksel Dokunuş: Hazeran

Hazeran ile buluşan Büfet büfe modern olduğu kadar nostaljik görüntüsüyle bulunduğu alana şık ve zarif bir hava katıyor. Zamansız tasarımıyla hazeran kapaklı ceviz Büfet ilk kez Ham:m Plus evlerinden Selvin Aydın’ın evinde kullanıldı. Büfet’e eşlik eden Bülbül berjer ile alanda denge yakalanıyor.

 

Büfet Büfe Hazeranlı – Ceviz

Bülbül Berjer

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.