• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

AY YAPIM OFİSİ

Plus
20 Temmuz 2020, Pazartesi

Ofis Sıcaklığı.

Bir ofisten beklentilerimiz nedir diye düşündüğümüz zaman mutualist fikirler ön plana çıkar. Çalışma ortamının çalışanlarına sağlayacağı konfor ve sıcaklık hissi onlara güven verecektir. Ham:m Plus Ailesi olarak sadece bireysel değil, kurumsal alanlarda da sizlere hizmet vermeyi seviyoruz.

 

Konfor Hissi.

Kurumsal alanların alışılagelmiş sert çizgilerini bu kez Ham:m Plus’un kendi benliğindeki “cosy” dokunuşuyla yumuşatmak istedik. alanları tanımlayan Soffa, Zati ve Ren tabure ürünlerimize bütünleyici çizgide aydınlatma armatürlerimizi ekledik. Ev sıcaklığını yaşatabilmek ve yansıtabilmek adına yaptığımız bu kombinasyon da Ay Yapım Ofisimiz soğuk ve endüstriyel katmanlardan sıyrılarak doğal ve sevecen ofis ortamına ev sahipliği yaptı.

string(84) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/Hamm_Plus_KUR_AyYapım_ürün.jpg"

Ren Felsefesi.

 

Ren sofistike, özgün ve sade bir koleksiyon. Tamamen masif meşeden yapılan sandalyenin doğal halinin yanı sıra siyah ve farklı renk seçeneği bulunuyor. Genellikle oturma yüzeyinin alt kısmı ve bacakların siyah, arkalığın ise doğal meşe olarak bırakıldığı renk kombini tercih ediliyor.

 

Ren taburemiz kahvenizi yudumlarken düşüncelerinizden arınıp temiz bir mola verebileceğiniz konforu sizlere sunmaktadır.

Doku Kartelası.

Metal, ahşap, kumaş…

Doku olarak birbirinin zıttı ürünleri doğru eşleştirme ile alanlarınıza cesaretli olması için şans verebilirsiniz. Bizler de Ay Yapım Ofisimizin dinlenme alanında bu doku kombinasyonundan bir dil oluşturarak ortamın atmosferini farklı ve algısal boyuta taşıdık. Mola kanepe ve Maile berjerimiz ofis çalışanlarının dinlenmeye ihtiyaç duydukları zaman dilimlerinde en samimi arkadaşlar olacaktır.

Biz Ham:m ailesi olarak Ay Yapım Ofisimize sıcak dokunuşlar eklemekten keyif aldık. Sizler de kendi mekanlarınızda tanımlı ve cesur alanlar yaratmak için Ücretsiz Ham:m Plus Hizmetimizden faydalanabilrsiniz.

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Fikir
20 Temmuz 2020, Pazartesi

IŞIĞIN REHBERLİĞİNDE

Yaşam Tarzı
31 Temmuz 2020, Cuma

BAYRAM SOFRASI

Yaşam Tarzı
6 Ağustos 2020, Perşembe

AZ ÇOKTAN FAZLADIR