AY YAPIM OFİSİ

Plus
20 Temmuz 2020,
Pazartesi

Ofis Sıcaklığı.

Bir ofisten beklentilerimiz nedir diye düşündüğümüz zaman mutualist fikirler ön plana çıkar. Çalışma ortamının çalışanlarına sağlayacağı konfor ve sıcaklık hissi onlara güven verecektir. Ham:m Plus Ailesi olarak sadece bireysel değil, kurumsal alanlarda da sizlere hizmet vermeyi seviyoruz.

 

EDİTÖR
Hüseyin Çelik

Konfor Hissi.

Kurumsal alanların alışılagelmiş sert çizgilerini bu kez Ham:m Plus’ın kendi benliğindeki “cosy” dokunuşuyla yumuşatmak istedik. Alanları tanımlayan Soffa, Zati ve Ren ürünlerimize bütünleyici çizgide aydınlatma armatürlerimizi ekledik. Ev sıcaklığını yaşatabilmek ve yansıtabilmek adına yaptığımız bu kombinasyon da Ay Yapım Ofisimiz soğuk ve endüstriyel katmanlardan sıyrılarak doğal ve sevecen ofis ortamına ev sahipliği yaptı.

Ren Felsefesi.

 

Ren sofistike, özgün ve sade bir koleksiyon. Tamamen masif meşeden yapılan sandalyenin doğal halinin yanı sıra siyah ve farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Genellikle oturma yüzeyinin alt kısmı ve bacakların siyah, sırt kısmının ise doğal meşe olarak bırakıldığı renk kombini tercih ediliyor.

 

Ren bar taburemiz, kahvenizi yudumlarken düşüncelerinizden arınıp temiz bir mola verebileceğiniz konforu sizlere sunmaktadır.

Doku Kartelası.

Metal, ahşap, kumaş…

Doku olarak birbirinin zıttı ürünleri doğru eşleştirme ile alanlarınıza, cesaretli olması için şans verebilirsiniz. Bizler de Ay Yapım Ofisimizin dinlenme alanında bu doku kombinasyonundan bir dil oluşturarak ortamın atmosferini farklı ve algısal boyuta taşıdık. Mola kanepe ve Maile berjerimiz ofis çalışanlarının dinlenmeye ihtiyaç duydukları zaman dilimlerinde, en samimi arkadaşları olacaktır.

Biz Ham:m ailesi olarak Ay Yapım Ofisimize sıcak dokunuşlar eklemekten keyif aldık. Sizler de kendi mekanlarınızda tanımlı ve cesur alanlar yaratmak için Ham:m Plus hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.