AKALIN EVİ

Plus
26 Ağustos 2020,
Çarşamba

Mekanın ruhunu ortaya çıkarmak.

Bizi biz yapan etten kemikten bedenlerimizin ötesinde, sahip olduğumuz ruhlardır. Peki ya mekanların da ruhu var mıdır? Elbette vardır. Onları tanımladığımız fiziksel öğeler olduğu kadar bize hissettirdikleri ile var olurlar. Ham:m Plus ile yaşam alanlarımızın ruhunu ortaya çıkararak aidiyet hissedeceğimiz mekanlar tasarlıyoruz.

 

EDİTÖR
Hüseyin Çelik

Nötr Renkler

Eve girdiğimizde göze ilk çarpan şey her zaman en büyük mobilyanın rengidir. Nötr renkleri çok seven Akalın Ailesi bu yaklaşımla koltuğun döşemesinde taş rengini tercih etti. Evin durumu düşünülerek L kanepede karar kılarken, rahatlığı ve konforu için Baba Kanepe seçildi. Sırt kısmında 2 adet minderi olan Baba Kanepe derin bir oturma sağlarken gerektiği durumda yatak fonksiyonuna dönüşebiliyor.

Bağını güçlendir.

Zamanımızın çoğunu işte geçiriyoruz. Geriye kalan zamanlarda da yaşam alanlarının rolü büyük oluyor. Covid-19 etkisiyle evde daha çok zaman geçirdiğimiz bu zaman diliminde mobilyalar ile arasındaki bağın arttığını söyleyen Gülsüm Akalın, evin salonunda Entele Berjer, Davul Puf ve Leyla Sehpa ile yeni bir uyum yakalıyor.

Yeşille nefes al.

 

Çok ışık alan evin önemli unsurlardan biri ise bitkiler. Gülsüm Hanım monstera-deve tabanı, kauçuk, sukulent, zamia’nın yanında kuru bitkileri de kullanmış. Seyrek Kitaplık dekoratif eşyalarla ve bitkilerle renklenirken, eve gelen minik misafirler için bir oyuncak sepeti de bulunduruyor.

Ham:m’ın olmazsa olmazlarından Mama Sallanan Koltuğu, salonda pencerenin önünde konumlandırırken, perdelerin açık olduğu durumda balkon etkisi yaratmayı amaçladık. Böylece pencere önü evin keyif köşesine dönüştü. Sizin eviniz de Ham:m Plus hizmetimizle yeniden hayat bulabilir.

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
7 Ocak 2022,
Cuma

KARAHASAN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
27 Eylül 2021,
Pazartesi

RÖPORTAJ: SELVİN AYDIN PROJESİ

EDİTÖR
Sena Balta
Plus
5 Ağustos 2021,
Perşembe

AYDIN EVİ

EDİTÖR
Sena Balta

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.