• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

AKALIN EVİ

Plus
26 Ağustos 2020, Çarşamba

Mekanın ruhunu ortaya çıkarmak.

Bizi biz yapan etten kemikten bedenlerimizin ötesinde sahip olduğumuz ruhlardır. Peki ya mekanların da ruhu var mıdır? Elbette vardır. Onları tanımladığımız fiziksel öğeler olduğu kadar bize hissettirdikleri ile var olurlar. Ham:mplus ile yaşam alanlarımızın ruhunu ortaya çıkararak aidiyet hissedeceğimiz mekanlar tasarlıyoruz.

 

Nötr Renkler

Eve girdiğimizde göze ilk çarpan şey her zaman en büyük mobilyanın rengidir. Nötr renkleri çok seven Akalın Ailesi bu yaklaşımla koltuğun döşemesinde taş rengini tercih etti. Evin durumu düşünülerek L kanepede karar kılarken rahatlığı ve konforu için Baba Kanepe seçildi. Sırt kısmında 2 adet minderi olan kanepe derin bir oturma sağlarken gerektiği durumda yatak fonsiyonuna dönüşebiliyor.

string(77) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/AkalınEvi_Plus_Ürün.jpg"

Bağını güçlendir.

Zamanımızın çoğunu işte geçiriyoruz. Geriye kalan zamanlarda da yaşam alanlarının rolü büyük oluyor. Covid-19 etkisiyle evde daha çok zaman geçirdiğimiz bu zaman diliminde mobilyalar ile arasındaki bağın arttığını söyleyen Gülsüm Akalın, evin salonunda Entele Berjer, Davul Puf  ve Leyla Sehpa ile yeni bir uyum yakalıyor.

Yeşille nefes al.

 

Çok ışık alan evin önemli unsurlardan biri ise bitkiler. Gülsüm Hanım monstera-deve tabanı, kauçuk, sukulent, zamia’nın yanında kuru bitkileri de kullanmış. Seyrek Kitaplık dekoratif eşyalarla ve bitkilerle renklenirken, eve gelen minik misafirler için bir oyuncak sepeti de bulunduruyor.

Ham:m’ın olmazsa olmazlarından Mama koltuğu salonda pencerenin önünde konumlandırırken, perdelerin açık olduğu durumda  balkon etkisi yaratmayı amaçladık. Böylece pencere önü evin keyif köşesine dönüştü. Sizin eviniz de karşılıksız ham:mplus hizmetimizle  yeniden hayat bulabilir.

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Yaşam Tarzı
1 Eylül 2020, Salı

BİYOFİLİ x DÖNÜŞ

Yaşam Tarzı
5 Eylül 2020, Cumartesi

SEYYAH OLMAK

Plus
9 Eylül 2020, Çarşamba

KIRŞAN EVİ