Bambaşka yaşatan, yaşayan tasarımlar

BİRAZ İLHAM HEPİMİZE İYİ GELİR

Keşfet. İlham al. Paylaş. Yaşam alanını değiştirebilmek, fikirleri değiştirebilmekten geçer. Ham:m, ürün ve dekorasyon fikirleri, yaşam stilleri ve tasarım hikayeleri hakkında ilham alabileceğiniz bir konsept sunuyor.

Yaşam Tarzı
9 Nisan 2020, Perşembe

ÇİÇEKÇİLER EVİ

Yaşam Tarzı
9 Nisan 2020, Perşembe

GÜLKAYA EVİ

Trend
29 Mart 2020, Pazar

BİYOFİLİ

TASARIMFIKIRLERI
Yaşam Tarzı
27 Mart 2020, Cuma

TV KEYFİ

Hayatımız boyunca belki de en çok baktığımız ekranlar – televizyonlar. Durum böyle olunca evlerimizde onlara ait bir köşe yaratıyoruz. Evimizin her yerine yansıttığımız gibi bu köşeye de seçtiğimiz mobilyalarla ruhumuzu yansıtıyoruz. Televizyonların en yakın arkadaşları, tv üniteleri ve rahat kanepeler ile…

İNCELE

MİNİMAL ÇİZGİLER

MİNİMAL ÇİZGİLER

Modern hayatın bize getirdiği yoğunlukla beraber fazlalıklardan uzaklaşma isteğimiz minimal anlayışımızın ortaya çıkmasını sağlar. Bu fazlalıklardan arınma hayatımızın en önemli parçalarına da yansır – evlerimize. Fonksiyonellikle işlerimizi kolaylaştıran ama görünüm olarak yalın ve yorucu olmayan bir stil doğar; minimalizm.

İNCELE
Sürdürülebilirlik
25 Mart 2020, Çarşamba

KULLANIP ATILMAZ, MİRAS BIRAKILIR

Ürün
25 Mart 2020, Çarşamba

SUPHİ

Fikir
24 Mart 2020, Salı

KIRLENT

AMBIANSIDEGISTIR
Hikaye
18 Mart 2020, Çarşamba

KEYİF SAATLERİ

Türk kahvesinin pişirilmesinden kokusuna, sunumundan yanında ikram edilenlere kadar birçok şeyi özel. Belki de bu yüzden kırk yıl hatırı var diyoruz. Çay ise hayatımızda çok fazla yer edinen, hemen her durumda tükettiğimiz yegane içeceğimiz. Karşılıklı çay ve kahve içmek bizde samimiyet göstergesidir. İnsanları birleştiren ve sosyalleştiren bu özel içecekler için evlerimizde özel keyif saatlerimizin olması çok normal değil mi o halde?

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın