Kullanıp atılmaz, miras bırakılır!

İÇ MİMARLARIMIZ İLE TANIŞIN

Her geçen gün ailemizin en değerli üyeleriyle hissediyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veren, çalışkan iç mimar ekibimiz Ham:m Plus projelerinizde titizlik ve samimiyetle yanınızda olmak için sizlerle tanışmayı bekliyor.

Buket Gülpınar

Buket Gülpınar 1994 yılında Erzincan'da doğdu. 2017'de Anadolu Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü'nden mezun olduktan hemen sonra Ham:m Design ekibine dahil oldu. Eğitim süresince teoride öğrendiği tüm detayları Ham:m Design'da pratik olarak deneyimleme fırsatı bulan Buket'in Ham:m için yaptığı ilk tasarımı Uz Askılık. Gülpınar, fonksiyonel yaklaşımlarla ev ve ofislerdeki yaşam alanlarını güzelleştiren ve kolaylaştıran tasarımlarla profesyonel hayatına devam ediyor.

İNCELE

Ece Akar

Ece Akar, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2011'de Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. 2013'te hem ID-İstanbul hem de Ham:m Design ekibine katıldı. Sade, doğal ve el işçiliği ile yapılan her şeyin uzun süre hakimiyetini koruyacağına inanıyor.

İNCELE

Bengi Aksu

İNCELE

İç Mimarlar

İNCELE

Tuğçe Yakup

İNCELE

Hüseyin Çelik

İNCELE

Enes Deşen

İNCELE

Gülşah Gümüş

İNCELE

Tuğba Ata

İNCELE

Kübra Şahin

İNCELE

Semih Bilgin

İNCELE

Mehmet Turunç

İNCELE

Özüm Yüksel Güvenç

İNCELE

Emin Güvenç

İNCELE

İdil Özbek

İNCELE

Muhammet Taşlı

İNCELE

Modern hayatın bize getirdiği yoğunlukla beraber fazlalıklardan uzaklaşma isteğimiz minimal anlayışımızın ortaya çıkmasını sağlar. Bu fazlalıklardan arınma hayatımızın en önemli parçalarına da yansır – evlerimize. Fonksiyonellikle işlerimizi kolaylaştıran ama görünüm olarak yalın ve yorucu olmayan bir stil doğar; minimalizm.

İNCELE

“Ham:m’a başlamam ile birlikte her gün müşterilerle diyalog halinde olmaya başladım. Bu da müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini farketmeme sebep oldu. istenilen mektup masası gibi küçük ölçeklerde dresuar, çalışma masası gibi kullanılabilecek bir üründü…”

İNCELE