• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

İÇ MİMARLARIMIZ İLE TANIŞIN

Her geçen gün ailemizin en değerli üyeleriyle hissediyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veren, çalışkan iç mimar ekibimiz Ham:m Plus projelerinizde titizlik ve samimiyetle yanınızda olmak için sizlerle tanışmayı bekliyor.

Gülşah Gümüş

1995 yılında İstanbul’da doğan Gülşah, lisede iç mekân yapı ressamlığı okuyup İstanbul Aydın Üniversitesi’nde de eğitimini tamamlamıştır.Mimari ve mühendislik alanın birçok noktasında tecrübesi olan Gülşah Gümüş, Ham:m Design ile 2019 yılında yolları kesişmiştir. Halen Ham:m Plus Sorumlusu olarak özgün ruhunu geliştirip Ham:m Plus için yeni fikir ve projeler üretmeye devam ediyor.

Semih Bilgin

2017 yılından beri ekip arkadaşımız olan Semih Bilgin, birçok Ham:m Plus projesi gerçekleştirdi ve kurumsal alanda başarılı projelere imza attı. Yurt dışında katıldığımız fuarlarda ise her zaman bizi en iyi şekilde temsil eden Semih, tasarım kültürünü keşfetmeye devam ediyor. Şu anda  Nişantaşı mağazamızda yeni fikir ve projeleriyle insanların hayallerini gerçekleştiriyor.

Bengi Aksu

1996 yılında Adana’da dünyaya gelen Bengi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi İç mimarlık ve Çevre tasarımı bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Uzun süredir severek takipçisi olduğu; estetik ve incelikle ürünlere dokunarak dönüştüren, bu bağlamda mekanlara da hayat verdiğini düşündüğü Ham:m Design ekibine 2019 yılında katıldı.

Ece Akar

Ece Akar, 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2011’de Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 2013’te hem ID-İstanbul hem de Ham:m Design ekibine katıldı. Ham:m’a Fener, Sitare ve Yivli gibi ürünleri kazandıran tasarımcı, birlik ve kolektif bilinci sayesinde içinde bulunduğu ekibi “bir çarkın birbirleriyle uyumlu dişleri” olarak yorumluyor.

Anıl Yasin Demir

Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden 2015 yılında mezun olan Anıl Yasin Demir mezun olduğu günden bugüne birçok farklı dalda mimari proje ve imalatı gerçekleştirdi. İtalya’nın Milano kentinde Naba Design School of Milan’da Introduction to Design, Interior Design ve Product Design Workshop sertifika programlarına katıldı. Anıl, Ham:m Design Ankara mağazasının yöneticiliğini yapıyor.

Emin Güvenç

2014 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olan Emin; başladığı ofis, uygulama ve imalatın iç içe olan iş hayatının beraberinde 2017 yılında Ham:m ailesiyle tanışmıştır. Tasarım ve uygulama projelerinde tecrübe edindikten sonra 2019 yılında Özüm ile iş ortağı olarak Göktürk mağazamızı açmışlardır.

Tuğçe Yakup

1997 yılında Bursa’da doğan Tuğçe, İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 2020 yılında mezun olmuş, 2019 yılında ise yolu Ham:m ailesi ile kesişmiştir. Zanaat ağırlıklı bir eğitim sonrasında bu yaklaşımın kıymetini fazlasıyla bilen bir ekip ve kullanıcı kitlesi ile tanıştığım için kendini oldukça şanslı hissettiğini belirtiyor.Yaşayan ürünler ile insanların hayatlarına dokunabilten keyif alıyor.

Özüm Yüksel Güvenç

Yeditepe Üniversitesi Mimarlık bölümünden 2016 yılında mezun olan Özüm, ekibimize 2015 yılında staj yaparak katılmış, meslek hayatına Ham:m Design ile başlamıştır. Uzun yıllar boyunca birçok Ham:m Plus projesinde yer alarak müşterilerimiz için ideal yaşam alanlarını tasarlamıştır. Özüm, 2019 yılında ekibimizden Emin ile markamızın partneri olarak Göktürk Mağazamızı açmışlardır.

Enes Deşen

Merve Başkaya

2014 yılında insan ruhuna karşı duyduğum merak ile Odtü Psikoloji bitiren Merve, daha sonra tasarıma olan ilgisi sebebiyle Hacettepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünü bitirdi. 2020 yılında Hamm Ankara’nın açılışı ile yollarımız kesişen Merve, Hamm ruhunu evlere taşıyarak Ankara’da yepyeni bir çizgi olabilmek için tasarlamaya devam ediyor.

Modern hayatın bize getirdiği yoğunlukla beraber fazlalıklardan uzaklaşma isteğimiz minimal anlayışımızın ortaya çıkmasını sağlar. Bu fazlalıklardan arınma hayatımızın en önemli parçalarına da yansır – evlerimize. Fonksiyonellikle işlerimizi kolaylaştıran ama görünüm olarak yalın ve yorucu olmayan bir stil doğar; minimalizm.

İNCELE

“Ham:m’a başlamam ile birlikte her gün müşterilerle diyalog halinde olmaya başladım. Bu da müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini farketmeme sebep oldu. istenilen mektup masası gibi küçük ölçeklerde dresuar, çalışma masası gibi kullanılabilecek bir üründü…”

İNCELE
HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın.