HAM:MADDELER İLE BELİRLENEN BİR ÇERÇEVE

Ham:m gerçeğe dönüşen bir ideal bizim için. Tasarladığımız mekan ve yapılar için obje üretme fikri ile başladık. Doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretiyoruz. Kültürümüzden ilham alıyor, şimdiye yöneliyoruz. Böylece geçmişin izlerinden kopmamakla beraber geleceğin antikalarına ışık tutuyoruz. Sonucunda ise kullanıcılarımızdan gelen ilgi ve sevgiyle büyüyoruz.

EL YAPIMIDIR.

Her şeyin seri üretime dönüştüğü şu günlerde zanaatin ve el emeğinin kıymetini sürdürmeye çalışıyoruz. Çalışma, iş ve emek. Bazı şeylerin kıymeti zaman geçse de azalmıyor aksine günbegün artıyor. Bizim için emekle, sevgiyle yapılan her işin hissi ve değeri başka. Bizi birbirimize bağlayan, her gün daha iyi olmaya inandıran da bu his işte. Ustalarımız, iyi ki varlar.

DOĞAL VE SAF MATERYALLERDEN KULLANIR.

Doğanın bize sunduğu doğal ve saf malzemelerle üretim yapıyoruz. Evlerinize doğadan parçalar taşıyarak doğallığı hatırlatmayı seviyoruz. Geleceğin antikalarını tasarlama anlayışımıza katkı sağlayan bu değerli materyallerden ilham alarak onların eşsiz hissiyatlarını kendi hikayemizle birleştiriyoruz.

KİŞİSEL VE MEKANSAL İHTİYAÇLARA ÖNEM VERİR.

Bugün, Ham:m’ın yaptığı mekanlar; az eşyadan, fazla doğal malzemeden ve sadelikten ilham alır. İnsanlar ‘az’ı daha çok sevmeye ve tercih etmeye başlarken, konforu sadelikle, yalınlıkla bulmayı tercih ediyorlar. Malzeme bilimi ne kadar gelişirse gelişsin, ahşabın her zaman evlerimizin başköşelerinde kendine yer bulmaya devam edeceğine inanıyoruz.

YENİ TASARIMCILARLA İŞBİRLİĞİNE HER ZAMAN AÇIKTIR.

Ham:m olarak yeni tasarımcı, mimar ve iç mimarlarla iş birliğine her zaman açığız. Ekip olarak bir şeyleri başarmaktan zevk alıyoruz. Ekibimizde yeni bakış açılarının bizi her zaman geliştirdiğine inanıyoruz. Beraber tasarlamak ve üretmenin hissi bambaşka.

ÖZGÜN TASARIMCILARLA ÖZGÜN KOLEKSİYON ÜRETİR.

Bize ötesini görmemizi sağlayan hisler büyütüyoruz. Tasarımı geçirgen hale getiren ve arka planı dahil eden kurgular hayal ediyoruz ve o hayali tasarlıyoruz. Bu hayalleri tasarlarken ekip olarak ilerlemeyi ve heyecanla çalışmayı seven özgün tasarımcılarla işbirliği yapıyoruz. Evinize özgün parçalarla alışılagelmişin dışında bir his sunuyoruz.

İNCELE!

TÜM ÜRÜNLER YEREL ZANAATKARLARIN ELİNDEN ÇIKAR.

Tasarlanan her ürünün insanların hayatını kolaylaştıran bir faydası olmasının yanı sıra, tüm üretim süreçlerinde eli, emeği geçen her kişi ya da kuruma da bir fayda ve değer yaratması gerektiğine inanıyoruz. Biz bu noktada, sadece bir ürün değil, bir marka yaratmanın faydasına odaklanıyoruz. Bunu başarmak için tasarımcı kimliğimizi, yerel zanaatkârlarla çalışarak zenginleştiriyoruz.

ZAMANSIZ ÇİZGİLER TAŞIR, ESKİDİKÇE GÜZELLEŞİR.

Günümüzün ‘kullan-at’ tüketim alışkanlıkları ile geleceğin antikalarını tasarlayarak savaşıyoruz. Biz Ham:m olarak tasarım yaparken doğal malzeme, yani gerçek malzeme kullanıyoruz. Ham:m ürünleri, gelecek nesillere aktarılacak ve antika olabilecek kadar yaşayabilecek ürünler. İnsanlar ancak anıları olan zamansız tasarımlara odaklandıklarında mutlu olabilecekler.

RAFİNE BİR YAŞAM VADEDER.

Mekana bir amaç ve his katmayı önemseyip ona göre yola çıkıyoruz. Yaşam alanlarımızı en değerli kılan şeyler anılarımız, birikimlerimiz, okuyup öğrendiklerimiz, huzuru bulduğumuz köşelerimiz belki de. Yaşadıkça güzelleştiğin, antikalaştığın bir eve Ham:m ürünleri ile sahip olabilirsin.

KALİTELİ ÜRÜNLERİ ULAŞILABİLİR FİYATLARA SUNAR.

El işçiliği ve doğal malzemenin birleşimi ile tasarlanıp üretilen ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Sende yaşam alanlarınındaki o eksik parçayı Ham:m ile tamamlayabilirsin.

İNCELE!

KULLANIP ATILMAZ, MİRAS BIRAKILIR.

Tasarımcılarımızla, fikirden üretime her aşamada kolektif bir ruhla çalışıyor, üretim için alan arayan tasarımcılara da kucak açıyoruz. Zamansızlığı çok önemsiyoruz. Günümüzün kullan-at tüketim alışkanlıkları ile geleceğin antikalarını tasarlayarak savaşıyoruz. Doğal malzemeler kullanarak eskidikçe güzelleşen bir sonraki jenerasyonlara aktarılabilecek mobilyalar tasarlıyoruz.

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.