# SENINICINPLUS

BAMBAŞKA BİR YAŞAM İÇİN ÜCRETSİZ HAM:M UZMANLIĞI: HAMM PLUS

BAMBAŞKA BİR YAŞAM İÇİN ÜCRETSİZ HAM:M UZMANLIĞI: HAMM PLUS

BAMBAŞKA BİR YAŞAM İÇİN ÜCRETSİZ HAM:M UZMANLIĞI HAYALLERİNİZİN HİZMETİNDE

ham:m, tasarımlarında izlediği farklı çizgisini ham:m dünyasını tercih eden kullanıcılarına verdiği hizmetlerle de sürdürüyor. ham:m plus ile bugüne kadar ev, ofis ve restoran gibi çok sayıda ticari mekanı kendi dünyasına özgü dekorasyon detaylarıyla yenileyen ham:m, aksesuardan duvar boyası renk seçimine, mobilya tasarımından ürün yenileme hizmetine kadar tüm konularda yönlendirici öneri ve uygulamalarda bulunuyor. ham:m dekorasyon felsefesi çerçevesinde mekanların mevcut konturlarının korunarak kaliteli ve zamansız tasarımlarla mekanlarınızı yeniliyor.

HADİ TANIŞALIM

ham:m plus hizmeti bünyesinde  iç mekan dekorasyonu için mobilya, aksesuar gibi ihtiyaçlarla  ham:m’a gelen misafirlere, ürün alternatiflerinin yanı sıra dekorasyon kurguları da sunuluyor. Hazırlanan plan çerçevesinde aydınlatma, mobilya ve aksesuar gibi ihtiyaçlar kapsamında oluşturulan mekan kurguları iç mimarlar ile paylaşılarak süreç ilerletiliyor. Tasarım ve iç mimarlık hizmetini herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen ham:m plus, ham:m ürünlerini tercih eden ve yaşam felsefesini benimseyenlere sunduğu dekorasyon önerileriyle zamansız mekanlara imza atıyor.

TASARIM SÜREÇLERİ

01
01

TANIŞMA

Müşterilerimiz mağazalarımızdan, sosyal medya veya çağrı hattımızdan bizlere ulaşırlar. Birlikte bir görüşme takvimi belirleriz. Müşterilerimizi ihtiyaçları ile iç mimarlarımızla bir araya getiririz. Bu aşamadan sonra iç mimarlarımız tasarlanmasını arzu ettiğiniz mekanınızı ziyaret ederek profesyonel analizler yapar, fotoğraflar çeker ve isteklerinizi not eder. Bu mekan, tercihinize göre eviniz ya da çalışma alanınız olabilir. Şehir veya ülke dışındaki mekanlar için projelerinizi mekan fotoğraflarıyla bizlere iletebilirsiniz. Online olarak proje ve sunum hizmetimiz de verilir.

02
02

TASARLAMA

Tüm ölçüm ve ihtiyaçlarınızın belirlenmesinden sonra sizin de istek ve ihtiyaçlarınızla örtüşecek bütünlüklü bir tasarım hazırlıyoruz. Tasarıma dair önerilerimiz, mobilya seçiminden aksesuar kullanımına, duvar renginden ürün yerleşimine kadar her türlü detayı kapsıyor. Projenin bitmiş halini gözünüzde canlandırmak amacıyla kapsamlı bir anlatım ile sunumumuzu tamamlıyoruz.

03
03

UYGULAMA

Tamamlanan tasarım süreci ile sizleri mağazalarımıza davet ediyoruz. Size özel tasarlanmış sunum ile mağazalarımızda ürünleri deneyimleyerek ürünleri netleştiriyoruz.  Son adımda ise, müşterilerimizden gelen onay ile üretime başlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile üretimleri hazırlar ve mekana yerleşimini yaparız.

Ham:m Plus hizmeti, mekanlarında Ham:m dünyasının estetik, güçlü ve kişiye özel tasarım anlayışını hissetmek isteyen tüm kullanıcılarımızın kullanımına açık olup, her aşamasında sizinle işbirliği halinde gerçekleşir.

HAM:M UZMANLIĞINDAN ÜCRETSİZ FAYDALANMAK İÇİN TANIŞALIM

Bambaşka bir yaşam için Ham:m uzmanlığı ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu hizmetten faydalanmanız için sizinle tanışacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

  When you sign up for Ham:m newsletters, you agree to receive news and information regarding events via email from Ham:m A/S and your preferred/closest Ham:m store.

  You can at any time revoke this consent.

  Read more in our Privacy Policy → in which we describe how we treat personal information, legislation and more.

  NELER TASARLADIK?

  Ham:m Plus iç mimari danışmanlık hizmetimizle evini ya da ticari mekanını yenilemek isteyen yüzlerce müşterimize hizmet verdik. Kiminin mekanını bütün olarak ele aldık, kiminin sadece kanepesini yeniledik. Bazen bir müşterimizin salonuna misafir olduk, bazen de bir ofisin çalışma ortamına bambaşka bir hava kattık. Bugüne dek gerçekleşen, gerçekleşmeyen her projemiz aynı özveri aynı heyecanla yaklaştık. Dokunduğumuz mekanlara yenilerini eklemek için tüm ekibimizle sizi de bir kahve sohbetine bekliyoruz.

  TASARIMLARIMIZDAN BİR KAÇI

  İç mimarlarımız her sene ev ve iş yerini yenilemek isteyen yüzlerce müşterimize hizmet veriyor. Bazen bir salonun renklerine yenilerini eklerken, bazen de bir ofisin çalışma ortamına ev sıcaklığı katıyoruz.

  Hayalimizdeki evi anlattığımızda daha ortada hiçbirşey yok iken bize hayal kurdurup heyecanlanmamıza sebep olunması en etkileyici yanı oldu.

  SİBEL GENÇ

  @ Hom Center

  — Ham:m’a ne tür bir ihtiyaçla gelip Ham:m Plus hizmeti almaya karar verdiniz? Sizi etkileyen ne oldu?

  Evimize yeni birkaç eşya alabiliriz, bir bakalım diye gelmiştik. Dediğim gibi kafamızda oldukça fazla soru işareti vardı. Neyi nasıl yaparız, nasıl kombinleriz gibi… Ancak o ilk temasta verilen özen, verdikleri hizmetler, tıpkı dostunuza yardımcı olur gibi sizinle ilgilenildiğinde tamam dedik, bu kadar iyimser ve profesyonel bir yaklaşım açıkçası bizi heyecanlandırdı. İstediğimiz, hayalimizdeki evi anlattığımızda daha ortada hiçbir şey yok iken bize hayal kurdurup heyecanlanmamıza sebep olunması en etkileyici yanı oldu.

  — Ham:m’ın dünyasında kendinize en yakın hissettiğiniz noktalar neler oldu?

  Bize bizi özel hissettiren, olası tereddütlerde açık ve net soru cevap ilişkisi kurduğumuz, fikir alışverişlerimizin çok verimli olduğu ve aynı zamanda güler yüzünü bizden hiç esirgemeyen mimarımıza ne kadar teşekkür etsek az… Ham:m Plus iyimser bir yaklaşımın vermiş olduğu bir hizmet aslında… Size yardımcı olan sizin fikirlerinizi önemseyip her şeyden önce sizi tanıyıp mekanınızı bunun doğrultusunda tasarlayan, birebir diyalog kurabildiğiniz bir hizmet. Ama en en önemlisi bize güzel insanlar kazandırdı, her konuda fikir aldığım bir mimarım var ve arkasında muhteşem bir aile…

  — Mekanınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm dokunuşları Ham:m Plus’ta bulabildiniz mi?

  Çok net şunu söyleyebilirim ki fazlasını bulduk. Esasında ihtiyacımız neydi? Biz ne istiyorduk? Bu soruların cevapları bile yoktu. Ancak sabır ve emekle önce bu soruların cevabını bulduk, sonrasında da hep birlikte ilerledik. Hamm Plus iyi ki varsın.

  Basit
  ham:m plus hizmetimizden faydalanmak için talepte bulunmanız yeterli. İç mimarlarımız taleplerinizi tümüyle değerlendirir ve karşılığında size bambaşka bir yaşam alanı tavsiye eder. Hayatınıza dokunacak yepyeni mekanınıza ulaşmak oldukça basit bir iletişim ile mümkün.

  Hızlı
  ham:m plus hizmetimizle projenin her aşamasında birlikteyiz. Sizinle aynı dili konuşan, deneyimli ekibimiz, çok hızlı bir zamanlamayla taleplerinizi karşılayacak projeleri hazır hale getirir. Karşılıklı kurulan iletişim köprüsü ile projenin gelişimini birlikte sağlarız.

   
  Baştan Yaratalım
  Sizi yansıtmayan ya da eskisi gibi hissetmediğiniz her mekanı iç mimarlarımızın deneyimli tavsiyeleri ile bambaşka alanlar haline getiriyoruz. Bu yeniliği tasarlarken ilham aldığımız en önemli nokta sizin değer ve zevkleriniz oluyor.

  HADİ TANIŞALIM

  İÇ MİMARLARIMIZ İLE TANIŞIN

  Her geçen gün ailemizin en değerli üyeleriyle hissediyor, tasarlıyor, üretiyoruz. Birçok farklı alanda kendini geliştiren tasarımcılarımızla, farklı pencerelerden bakıp yeni ve aynı tasarım anlayışı içerisinde ilerliyoruz. Sizlere samimiyetle yaklaşan ve taleplerinize hassasiyetle yaklaşan iç mimarlarımız sizinle tanışmak için çok heyecanlılar.

  TANIŞIN
  Bengi Aksu
  @MerkezOfis
  Gülşah Gümüş
  @HOMDesignCenter
  Semih Bilgin
  @NişantaşıHamm
  Özüm Yüksel Güvenç
  @GöktürkHamm
  Emin Güvenç
  @GöktürkHamm
  Tuğçe Yakup
  @GöktürkHamm
  Ece Akar
  @CaddebostanHamm

  HER ÖLÇEKTE PROJE İÇİN PLUS ÇÖZÜMLER SUNAR

  HADİ TANIŞALIM

  KULLANIP ATILMAZ, MİRAS BIRAKILIR

  Ham:m, tasarladığı ürünleri doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretir. Sonucunda ise kullanıcılardan gelen sevgiyle büyür. Geleneksel üretim biçimlerini endüstriyel tekniklerle harmanlayarak, eskimeye yüz tutmuş bir değer olan zanaatkarlığa hak ettiği saygıyı geri kazandırmayı amaçlıyoruz.

  İNCELE

  KURUMSAL HİZMETLER

  Ham:m Kurumsal ile sadece evlerinizde değil, iş yerlerinizde veya ofislerinizde de yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Öncelikli hedefimiz özellikle düşünülmüş mekanlar oluşturmak. Bunun için iş yerlerinizde, ticari alanlarda, eğitim kurumlarında Ham:m’ın dokunuşlarını size hissettiriyoruz.

  İNCELE

  KEYİF SAATLERİ

  Türk kahvesinin pişirilmesinden kokusuna, sunumundan yanında ikram edilenlere kadar birçok şeyi özel. Belki de bu yüzden kırk yıl hatırı var diyoruz. Çay ise hayatımızda çok fazla yer edinen, hemen her durumda tükettiğimiz yegane içeceğimiz. Karşılıklı çay ve kahve içmek bizde samimiyet göstergesidir. İnsanları birleştiren ve sosyalleştiren bu özel içecekler için evlerimizde özel keyif saatlerimizin olması çok normal değil mi o halde?

  EDİTÖR
  Zeynep Yıldıran
  Hikaye
  18 Mart 2020,
  Çarşamba

  E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

  Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
  tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.