SADE VE MODÜLER ÇALIŞMA ALANI YARATIN

Ham:m Kurumsal ile sadece evlerinizde değil, iş yerlerinizde veya ofislerinizde de yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Öncelikli hedefimiz detaylıca düşünülmüş mekanlar oluşturmak. Bunun için iş yerlerinizde, ticari alanlarda, eğitim kurumlarında büyük küçük ayırt etmeksizin her ölçekte Ham:m uzmanlığını size sağlıyoruz. Oluşturulan her mekanın yalın, fonksiyonel ve doğal olmasına özen gösteriyoruz.

KENDİ ÇALIŞMA ALANINIZI YARATIN

Projelerimizi gerçekleştirirken profesyonel mimari ekip ile çalışıyoruz. Yaptığımız projelerde küçük alanları verimli kullanmayı, doğal malzemelerle yaşam alanlarına hayat vermeyi çok seviyoruz. Bu sayede  müşterimizin kimliğine uygun mekan algısı uyandırıyoruz. Bambaşka bir yaşam için Ham:m uzmanlığı hayallerinizin hizmetinde olmaya devam ediyor.

@ Eğitim Reformları, 2019

ÇALIŞMA ALANLARINIZI TANIYIN

Mekanlarımızı oluştururken ihtiyaca yönelik ürünler kullanıyor ve bu ürünlerin mekan algısındaki rolünü çok önemsiyoruz. Markamızla birlikte kendini belli eden doğallık ve sadelikten doğan ürünlerimizi birlikte seçiyoruz. Ahşabın doğallığıyla birleştirdiğimiz geniş kumaş kartelamız sayesinde mekanlarımıza yeni bir dil kazandırıyoruz. Her alanı mimari bakış açısı ile yorumluyor, planlıyor ve uyguluyoruz.

Ahşabın sıcaklığı yaşam alanlarımızı da ısıtıyor. Böylece bu alanlarda yapılabilecek işler ise kendisini daha çok sevdiriyor. Mekanlar keyifli ve samimi ortamlara dönüştükçe biz çok mutlu oluyoruz.

@ Gökçe Avukatlık, 2019

İŞ YERLERİNDE GEÇEN ZAMAN

İnsanların zamanlarının önemli bir bölümünü iş yerlerinde geçiriyor olması günümüzün inkar edilemez bir gerçeği.

Mutlu çalışma alanları için doğru çözümlenmiş mekanlar ve bu mekanlara uygun enerjisi yüksek mobilyalar gerek! Kurumsal yaşamın bize verdiği aidiyet duygusunu Ham:m ile yaşamak mümkün. Çalışma alanlarındaki değişime paralel kurumsal çözümlerde her sene adım adım büyüyoruz.

2017’de hayata geçirdiğimiz Ham:m Plus projelerinin %20’si çalışma alanları özelinde.

ŞİMDİ ÇALIŞMA ALANINIZI YARATIN

KURUMSAL PROJELERDE HAM:M

01

Ham:m Plus hizmetimizle projenin her aşamasında birlikteyiz. Mimarlarla aynı dili konuşan deneyimli bir ekibiz. Ürünlerin 2D ve 3D çizimlerini hazır olarak müşteri ile paylaşabiliyoruz. müşterinin istekleri doğrultusunda hazırlanan projelere ek öneriler getirebiliyoruz, istenildiği takdirde mimara yardımcı sunumlar da hazırlıyoruz.

02

Ham:m ürünleri yaşam alanlarınıza, ofislerinize değer katsın istiyoruz. Burada amacımız tek bir ürünün yarattığı etkiden ziyade Ham:m’ın ürünlerinde kullandığı doğallığı ve sadeliği mekanlara aktarmak. Bu sayede benimsediğimiz tasarım dilini projelerimize de yansıtıyor, ürünlerimizle hayata geçen mekanlara öncülük ediyoruz.

03

Farklı mimari tasarımcılarla bir araya geliyor, projelerde yeni fikirlere yer veriyoruz. Birlikte adım adım ilerlediğimiz projelerimizde sizlere bir tasarım hizmeti sunuyoruz. Özgün tasarımcılarla özgün koleksiyonlar üretiyor, kişisel ve mekansal ihtiyaçlara cevap veriyoruz. Mimari ortaklarımızla yaptığımız bu çalışmalar doğrultusunda mekan algısını daha da güçlendiriyoruz.

KENDİ PROJELERİNİZ İÇİN HAM:M

 

Ham:m Kurumsal olarak mimari ortaklarla birlikte çalışırken aynı zamanda mimari projelerinize destek de veriyoruz. Ham:m ürünlerini projelerinizde kullanabilme imkanı sağlıyor, bu projelerde ergonomiye önem verdiğimiz ürünler tasarlıyoruz.

Dokusu ve detayını her köşesinde hissedebileceğiniz ürünlerle projelerinizde vazgeçilmez yaşam alanlarına imza atıyoruz. İsteğiniz dahilinde ürünlerimizin 2D ve 3D çizimlerinin tamamını sizlerle paylaşıyoruz.

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilicektir.