Bambaşka yaşatan, yaşayan tasarımlar

YARKUTAY EVİ

Plus
15 July 2020, Wednesday

Yaşayan yaşam alanları.

Ahşabın doğallığına ve samimiyetine güveniyoruz. Ham:m Plus evlerinde ahşabı en ham halinde kullanıp, yaşam alanlarımızı yaşayan mekanlar haline dönüştürüyoruz. Gelin Yarkutay Evi’ne hep beraber bir bakalım.

 

Yarkutay evi.

Seyrek kitaplığın ortama hakim olduğu odada, kitap okuma keyfini çıkarmak için Entele Berjer’i tercih eden Yarkutay Ailesi, bu alanda sıklıkla vakit geçirecekleri özellikle belirtti.

Sandık tv ünitesi ve Bey berjer uyumuyla pencere önünde bir yaşam alanı tasarlandı. Tombul kanepe de tepsi sehpa ile uyumlu bir birliktelik oluşturmaktadır.

 

string(83) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/07/Hamm_Plus_YarkutayEvi_ürün.jpg"

MAMA.

 

Mama, geleneksel sallanan sandalyelerin modern bir yorumu olarak nitelendirilebilir. Bu eğlenceli, sade ve rahat tasarım dinlenme ve kısa bir uyku için ya da sadece televizyon izlerken kullanılabilir. Oturma ve yaslanma bölgesinin yumuşacık yastıkları tamamen masif meşeden yapılmış iskeletle desteklenirken, bu form kullanıcılara Mama’yı hem sallanan sandalye hem de berjer olarak kullanma imkanı veriyor.

Mutfakta Sadelik.

Yarkutay Evi’nin mutfağında Halka sandalye ve Girift masa ikilisine Hay sarkıt seti eşlik etmektedir.  Halka sandalyenin kumaşları kanepe ile aynı renk seçilerek, evin genelinde bir bütünlük oluşturuldu.  İki ürün de tamamen el işçiliği ile masif meşeden üretilmiştir. Masanın üzerindeki mermer seçimi, ışığı az yansıtarak daha sade ve şık bir sunum imkanı sağlamaktadır.

Ahşabın doğallığına ve samimiyetine güveniyoruz. Ham:m Plus evlerinde ahşabı en ham halinde kullanıp, yaşam alanlarımızı yaşayan mekanlar haline dönüştürüyoruz.

 Gelin Ücretsiz Ham:m Plus Tasarım Hizmeti ile sizin yaşam alanınızı beraber ücretsiz tasarlayalım.

 

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
17 July 2020, Friday

CİHAN EVİ

Plus
17 July 2020, Friday

BAKIRKÖY EVİ

Plus
17 July 2020, Friday

KUZU EVİ

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın