Bambaşka yaşatan, yaşayan tasarımlar

TV KEYFİ

Yaşam Tarzı
27 March 2020, Friday

KÖŞELER.

Hayatımız boyunca belki de en çok baktığımız ekranlar – televizyonlar. Durum böyle olunca evlerimizde onlara ait bir köşe yaratıyoruz. Evimizin her yerine yansıttığımız gibi bu köşeye de seçtiğimiz mobilyalarla ruhumuzu yansıtıyoruz. Televizyonların en yakın arkadaşları, tv üniteleri ve rahat kanepeler ile…

 

KEYİF ORTAKLIĞI.

Bu arkadaşlığa bazen sadece rahat bir berjer ile ortak oluyoruz. Bazen aile bazen dostlar ve bazen kediler dahil oluyor bu keyfe. Bazen de birikim ve sevdiğimiz aksesuarla dolu bir arka plan… Seyrek kitaplık bu birikime ev sahibi olan kitaplıklara en güzel örneklerden biri.

string(92) "https://www.hamm.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Gizem_Erdem_Nispetiye_ABC00535-scaled.jpg"

SANDIK.

Evlerimizdeki her mobilya onları seçtiğimizden ötürü bir nebze bizi yansıtıyor. Her insanın olduğu gibi mobilyaların da bir karakteri olabiliyor. Sandık; kişiselleştirilebildiği için daha özgün, daha bireysel ve daha özgür.

Sandık Tv Sehpası

KEYFİN KALİTELİ OLANINI SEVİYORUZ.

 

İSMİYLE MÜSEMMA KEYİF KANEPE.

Yoğun bir günün ardından rahat bir kanepede oturup sevdiklerimizle televizyon izlemenin keyfi en iyi Keyif kanepede çıkıyor bizce. Kanepe büyüdükçe keyfimiz büyüyor. Kendine has tasarımlar kendine has ortamlar oluşturuyor.

Yaşam Tarzı
11 April 2020, Saturday

DİĞER İLHAM AL İÇERİKLERİ

Plus
9 April 2020, Thursday

GÜLKAYA EVİ

Plus
9 April 2020, Thursday

ÇİÇEKÇİLER EVİ

Yaşam Tarzı
11 April 2020, Saturday

BİYOFİLİ

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın