Bambaşka yaşatan, yaşayan tasarımlar

Ham:m Rafine Bir Yaşam Vadeder.

ÖZGÜN YAŞAM ALANLARI YARATARAK İNSANLARIN KENDİ BENZERSİZLİKLERİNİ YANSITABİLMEYİ SAĞLIYORUZ

Soffa, mimari yaklaşıma sahip modern ve özgün bir mobilya olarak tanımlanabilir. Hem oturma hem de yaslanma bölümlerinde yer alan yumuşak süngerler sayesinde kullanıcılara konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Hem oturma hem de yaslanma bölümlerinde yer alan yumuşak süngerler sayesinde kullanıcılara konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Kullanıcılara konforlu bir oturma deneyimi sunuyor.

 

EKİBİMİZ

Soffa, mimari yaklaşıma sahip modern ve özgün bir mobilya olarak tanımlanabilir. Hem yaslanma bölümlerinde yer alan yumuşak süngerler sayesinde kullanıcılara konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Soffa, mimari yaklaşıma sahip modern ve özgün bir mobilya olarak tanımlanabilir. Hem oturma hem de yaslanma bölümlerinde yer alan yumuşak süngerler sayesinde kullanıcılara konforlu.

TASARIM FELSEFEMİZ

Proin vel eros vitae risus luctus condimentum eu id purus. Nam laoreet lobortis risus, et lobortis urna blandit vel. Donec dapibus fermentum tortor vel efficitur. Morbi sollicitudin dolor id nulla euismod, sit amet porta magna ultricies. Proin vel eros vitae risus luctus condimentum eu id purus. Nam laoreet lobortis risus, et lobortis urna blandit vel. Donec dapibus fermentum tortor vel efficitur. Morbi sollicitudin dolor id nulla euismod, sit amet porta magna ultricies.

Proin vel eros vitae risus luctus condimentum eu id purus. Nam laoreet lobortis risus, et lobortis urna blandit vel. Donec dapibus fermentum tortor vel efficitur. Morbi sollicitudin dolor id nulla euismod, sit amet porta magna ultricies.

DOKUNMAYI BAŞARDIK

ÜRETİM MODELİMİZ

Yerel zanaatkarların elinden çıkan ürünlerimizi doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak üretiyoruz. Tasarımlarımızı hayata geçirirken el yapımı olmasını önemsiyoruz. İnce işçilik ve bakım gerektiren her detayı sizler için dikkatle yapıyoruz. Doğru malzemeyle doğru detayların birleşmesi gerektiğine inanıyoruz.

En güzel kumaşlarımız ustalarımızın ellerinden geçiyor ve sizin için bir mobilyaya dönüşüyor. Sunduğumuz farklı renk seçenekleriyle beğendiğiniz Ham:m ürününü mağazalarımızda mimarlarımızın desteği ile mekanınıza ve kendinize özgü hale getirebiliyoruz.

İNCELE

TASARIMCILARIMIZ İLE TANIŞIN

Disiplinler arası etkileşime ve çeşitliliğe önem veriyoruz. Bu anlayışı benimseyen ekibimizle özgün ve öncü tasarımlarımızı ortaya çıkartıyoruz.

Birçok farklı alanda kendini geliştiren tasarımcılarımızla, farklı pencerelerden bakıp yeni ve aynı tasarım anlayışı içerisinde ilerliyoruz.

Tasarımcılarımızın her biri farklı tutkularla dolu. Onlarla hayal ediyor ve gerçekleştiriyoruz.

İNCELE

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Ham:m olarak değer verdiğimiz tasarım anlayışımızı sürdürülebilirliğe teşvik eden entegre ve bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz.

Bütün aşamaları özenle üretilen bu ürünler kullanılıp atılmaz, miras bırakılır.

Zamansızlığı çok önemsiyoruz. Günümüzün “kullan-at” tüketim alışkanlıkları ile geleceğin antikalarını tasarlayarak savaşıyoruz.

Yalın ve kaliteli ürünlerimizle İskandinav tarzını evlerinize taşıyoruz. Tasarladığımız her ürünün hem fonksiyonel hem de ihtiyaçlara cevap verebiliyor olmasını önemsiyoruz. Böylece inandığımız sadeliği kullandığımız doğal malzemelerle birleştiriyor, sizlere vazgeçilmez ürünler sunuyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Geleneksel üretim biçimlerini endüstriyel tekniklerle harmanlayarak unutulmaya yüz tutmuş bir zanaatkarlığa hak ettiği saygıyı geri kazandırmayı amaçlıyoruz.

Özel el işçilikleri ile işliyor, doğal yağlar ile bakımını sağlıyoruz. Malzeme seçimi sayesinde eskidikçe güzelleşen, bir sonraki jenerasyonlara aktarılabilecek mobilyalar tasarlıyoruz.

TV KEYFİ

Hayatımız boyunca belki de en çok baktığımız ekranlar – televizyonlar. Durum böyle olunca evlerimizde onlara ait bir köşe yaratıyoruz. Evimizin her yerine yansıttığımız gibi bu köşeye de seçtiğimiz mobilyalarla ruhumuzu yansıtıyoruz. Televizyonların en yakın arkadaşları, tv üniteleri ve rahat kanepeler ile…

İNCELE
Plus
9 April 2020, Thursday
SENINICINPLUS

ÇİÇEKÇİLER EVİ

Turuncunun canlılığını ve sıcaklığını seviyoruz. Ham:m Plus evlerinde renk kullanarak yaşam alanlarına heyecan getiriyoruz. Renklerin yaşadığı Çiçekçiler Evi’ne bir bakalım mı?

İNCELE

İNSAN KAYNAKLARI

Tasarımcılarımızla, fikirden üretime her aşamada kolektif bir ruhla çalışıyor, üretim için alan arayan tasarımcılara da kucak açıyoruz. İçimizdeki gelişen, büyüyen, üreten genci çok önemsiyoruz! Sizi de büyüyen ailemize katılmak için kariyer@hamm.com.tr adresine göndereceğiniz cv ve portfolyolarla bekliyoruz.

Plus
9 April 2020, Thursday