%30’a varan indirim - Hamm ile Taze Bir Hayat!
%30’a varan indirim - Hamm ile Taze Bir Hayat!
Kullanıp atılmaz, miras bırakılır!

Ekip Kategorileri: Tasarımcı

Çağla Şahin

1998 yılında İstanbul’da doğan Çağla, İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 2021 yılında mezun oldu. 2020 yılı yaz dönemi stajı ile Ham:m tasarım ile yolu kesişip, bir süre sonra ekibe dahil olmuştur. Şimdilerde ise, bölümünün yanında, Görsel İletişim Tasarımı bölümünde yandal yapıp, ekibimizin pazarlama departmanında grafik tasarımı alanında devam etmekte. Çağla için, ürün tasarımı […]

Türkan Cansızlar

1991 yılında Gaziantep’te doğan Türkan, Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 2017 yılında mezun olmuş, 2018 yılında ise yolu Ham:m Design ile kesişmiş ve ekibe dahil olmuştur. Birçok Ham:m severin hayallerindeki yaşam alanlarını hayata geçirmelerinde onlara yardımcı olmuş, projelerini hayata geçirmiştir. Şimdilerde ise ekibimizde kategori yöneticisi olarak devam etmektedir. Türkan Cansızlar için tasarım, […]

Ofist

Ofist, 2004 yılında iç mimarlar Yasemin Arpaç ve Sabahattin Emir tarafından kuruldu. Ofist ekibi, yüzyıllar boyunca İstanbul'da etkin olan farklı kültürlerin caddeler, meydanlar, yapılar ve kentliler üzerindeki derin izleriyle bütünlük sağlayacak bir sorumluluk ve farkındalıkla tasarlıyor.

Jihan Cihat Gül

Jihan Cihat Gül 1982 yılında Hamburg'ta doğdu. 2000-2005 yılları arasında Montblanc Simplo'da elektronik mühendisi olarak çalıştı. Bu dönemde tasarıma ve mimarlığa olan ilgisini keşfedip, 2006 yılında Düsseldorf'da bulunan Peter Behrens School Of Architecture'da mimarlık ve iç mimarlık bölümlerini çift anadal olarak bitirdi. 2012 yılında Köln Teknik Üniversitesi Marka Mimarisi Bölümü'nde yüksek lisans yaparak eğitimini tamamladı. 2015 yılı itibariyle ID-İstanbul ekibine dahil oldu.

Gülsüm Akalın

1989 yılında İstanbul'da doğan Gülsüm Akalın, Doğuş Üniversitesi'nde iç mimarlık okudu. İlk günden itibaren iç mimar olarak ID-ISTANBUL ekibinde yer alan Akalın, 2012'de Ham:m Design'ın kuruluşu ile birlikte ürün tasarımı hayatına başladı. 

Buket Gülpınar

Buket Gülpınar 1994 yılında Erzincan'da doğdu. 2017'de Anadolu Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü'nden mezun olduktan hemen sonra Ham:m Design ekibine dahil oldu. Eğitim süresince teoride öğrendiği tüm detayları Ham:m Design'da pratik olarak deneyimleme fırsatı bulan Buket'in Ham:m için yaptığı ilk tasarımı Uz Askılık. Gülpınar, fonksiyonel yaklaşımlarla ev ve ofislerdeki yaşam alanlarını güzelleştiren ve kolaylaştıran tasarımlarla profesyonel hayatına devam ediyor.

Can Sürgit

1990 yılında İstanbul 'da dünyaya gelen Can Sürgit, eğitimini Kadir Has Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nden 2015 yılında mezun olarak tamamladı. Küçük yaşlardan süregelen görsel ve analitik düşünce kabiliyeti sayesinde ürün tasarımlarında formdan önce fonksiyona ve kullanıcı deneyimine önem veriyor. Çalışkan ve detaylara önem veren Sürgit, aynı zamanda öğrenmeye açık bir tasarımcı. Hızla değişen ve gelişen dünyada teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken bizzat bu gelişmelerin içinde olmak ve onlardan faydalanmayı kendine amaç edinmiştir.

Ece Akar

Ece Akar, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2011'de Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. 2013'te hem ID-İstanbul hem de Ham:m Design ekibine katıldı. Sade, doğal ve el işçiliği ile yapılan her şeyin uzun süre hakimiyetini koruyacağına inanıyor.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın