%30’a varan indirim - Hamm ile Taze Bir Hayat!
%30’a varan indirim - Hamm ile Taze Bir Hayat!
Kullanıp atılmaz, miras bırakılır!

Ekip Kategorileri: Mimar

Tuğçe Yakup

1997 yılında Bursa’da doğan Tuğçe, İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 2020 yılında mezun olmuş, 2019 yılında ise yolu Ham:m ailesi ile kesişmiştir. Projelerimizde 1:1 ölçekli çalıştığımız için kullanımımıza ayrılan atölyede her projemiz için prototip çalışma olanağımız oldu. Şişhane projemiz kapsamında ise bir dönem boyunca çırak olarak aydınlatma atölyesinde çalıştım. Zanaat ağırlıklı bir eğitim […]

Hüseyin Çelik

Hüseyin ÇELİK, 1995 yılında Ankara’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Bölümü’nü kazandıktan sonra tasarıma olan ilgisini fark etti ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’ne geçiş yaptı. Üniversite öğrenimi boyunca bir çok uluslararası etkinlikte görev alan ve mezun olmadan Ham:m Design bünyesinde stajyer olarak çalışmaya başlayan Hüseyin, mezun olduktan sonra da online ekibinde devam ediyor.

Buket Gülpınar

Buket Gülpınar 1994 yılında Erzincan'da doğdu. 2017'de Anadolu Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü'nden mezun olduktan hemen sonra Ham:m Design ekibine dahil oldu. Eğitim süresince teoride öğrendiği tüm detayları Ham:m Design'da pratik olarak deneyimleme fırsatı bulan Buket'in Ham:m için yaptığı ilk tasarımı Uz Askılık. Gülpınar, fonksiyonel yaklaşımlarla ev ve ofislerdeki yaşam alanlarını güzelleştiren ve kolaylaştıran tasarımlarla profesyonel hayatına devam ediyor.

Ece Akar

Ece Akar, 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2011'de Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. 2013'te hem ID-İstanbul hem de Ham:m Design ekibine katıldı. Sade, doğal ve el işçiliği ile yapılan her şeyin uzun süre hakimiyetini koruyacağına inanıyor.

İdil Özbek

İdil Özbek, 1969 yılında İstanbul'da doğdu. İç mimarlık eğitimini Floransa'da aldı. 1993'te ID Mimarlık ile başlayan profesyonel hayatına, 2010'da Muhammet Taşlı ile birlikte kurduğu ID-Istanbul ve ID-Istanbul'un mekan ve yapı projeleri için obje üretme fikri ile ortaya çıkan Ham:m Design ile devam etti.

Muhammet Taşlı

1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Muhammet Taşlı, bir zanaatkar olan babasının atölyesinde doğal malzeme ile birebir iletişim kurarak büyüdü. Haliç Üniversitesi'nde aldığı iç mimarlık eğitiminin de katkısıyla tasarım ve zanaati bir araya getiren bir yaklaşımla üretime başladı. 2010'da iç mimar İdil Özbek ile birlikte Ham:m Design'ı kurdu.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın