Bambaşka yaşatan, yaşayan tasarımlar

EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Her geçen gün ailemizin en değerli üyeleriyle hissediyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Tüm organizasyonu kendi içimizde yapabildiğimiz bir yer burası. Mutfaktan muhasebeye, tasarımdan üretime, üretimden sevkiyata hatta ürün kontrole kadar. Her adımımızı sizler için en önemli detayına kadar düşünüyor, sonrasında büyük bir heyecanla hayata geçiriyoruz. Teknik ve mesleki gerekliliklerimizi adım adım yürütüyoruz. Sevgiyle kenetleniyor, her zaman daha iyisini yapabilmek için çabalıyoruz.

Muhammet Taşlı

1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Muhammet Taşlı, bir zanaatkar olan babasının atölyesinde doğal malzeme ile birebir iletişim kurarak büyüdü. Haliç Üniversitesi'nde aldığı iç mimarlık eğitiminin de katkısıyla tasarım ve zanaati bir araya getiren bir yaklaşımla üretime başladı. 2010'da iç mimar İdil Özbek ile birlikte Ham:m Design'ı kurdu.

İNCELE

İdil Özbek

İdil Özbek, 1969 yılında İstanbul'da doğdu. İç mimarlık eğitimini Floransa'da aldı. 1993'te ID Mimarlık ile başlayan profesyonel hayatına, 2010'da Muhammet Taşlı ile birlikte kurduğu ID-Istanbul ve ID-Istanbul'un mekan ve yapı projeleri için obje üretme fikri ile ortaya çıkan Ham:m Design ile devam etti.

İNCELE

Enes Deşen

İNCELE

Türkan Cansızlar

İNCELE

Esra Tokat

İNCELE

Gülşah Gümüş

İNCELE

Tuğba Ata

İNCELE

Tayfun Kör

İNCELE

Semih Bilgin

İNCELE

Zeynep Yıldıran

İNCELE

Şeref Can Yıldız

İNCELE

Kübra Şahin

İNCELE

Ümit Akyurt

İNCELE

Oya Durmuş

İNCELE

Mustafa Damar

İNCELE

Ömer Saim Topdaş

İNCELE

Mitat Çağ

İNCELE

Sercan Çakır

İNCELE

Duygu Gür

İNCELE

MİNİMAL ÇİZGİLER

Modern hayatın bize getirdiği yoğunlukla beraber fazlalıklardan uzaklaşma isteğimiz minimal anlayışımızın ortaya çıkmasını sağlar. Bu fazlalıklardan arınma hayatımızın en önemli parçalarına da yansır – evlerimize. Fonksiyonellikle işlerimizi kolaylaştıran ama görünüm olarak yalın ve yorucu olmayan bir stil doğar; minimalizm.

İNCELE

Belli başlı küçük değişiklikler yaşam alanlarının havasını değiştirmeye yetebilir. Kırlentler ise bu konuda oldukça etkili. İdeal kırlentinizi bulmaya ne dersiniz?

İNCELE
HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın