TÜM ÜRÜNLER YEREL ZANAATKARLARIN ELİNDEN ÇIKAR

ZAMANSIZ TASARIMLARA EL İŞÇİLİĞİ İLE HAYAT VERİYORUZ

Ham:m, tasarladığı ürünleri doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretir. Sonucunda ise kullanıcılardan gelen sevgiyle büyür. Geleneksel üretim biçimlerini endüstriyel tekniklerle harmanlayarak, eskimeye yüz tutmuş bir değer olan zanaatkarlığa hak ettiği saygıyı geri kazandırmayı amaçlıyoruz. Zamansız olduğuna inandığımız tasarımlarımız yerel zanaatkarlarımızın ellerinde hayat buluyor.

HER HAM:M AYNI ÖZENLE ÜRETİLİR

Her Ham:m ürünü alanında ustalaşmış yerel zanaatkarlar tarafından aynı özenle üretiliyor. Detayları incelikle tasarlanmış ürünlerimiz, yerel zanaatkarlarımızın ellerinde gerçeğe dönüyor.

Tüm ürünlerimizin üretim aşaması alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından titizlikle takip ediliyor. Ham:m, ürünleriyle yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava katarken, ürünlerinizin detaylarına dikkatle yaklaşıyor ve kusursuz ürünleri sizlere sunmayı amaçlıyor.

Her Ham:m ürününü büyük bir heyecan içerisinde tasarlıyor, zamansız tasarımlarımızı alanında yetkin ustalarımızla hayata geçiriyoruz. Bizim için kıymetli olan yaşam alanlarınızda kalıcılığı sağlayabilmek ve ömür boyu kullanabileceğiniz, gelecek nesillere miras bırakabileceğiniz bambaşka tasarımları sizlere sunabilmek. Bu değerler ışığında tasarlamaya ve üretmeye aynı heyecan ile devam ediyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Tasarımcılarımızla, fikirden üretime her aşamada kolektif bir ruhla çalışıyor, üretim için alan arayan tasarımcılara da kucak açıyoruz.

Zamansızlığı çok önemsiyoruz. Günümüzün kullan-at tüketim alışkanlıkları ile geleceğin antikalarını tasarlayarak savaşıyoruz. Doğal malzemeler kullanarak eskidikçe güzelleşen bir sonraki jenerasyonlara aktarılabilecek mobilyalar tasarlıyoruz.

Yaşam alanlarınıza geçici süreli olarak kullanacağınız ürünler değil, gelecek nesillere miras bırakabileceğiniz tasarımlarımızı en dayanıklı halde üretilmesini sağlıyoruz.

HADİ BİRLİKTE GELECEĞE YÖN VERELİM, KULLAN AT ALIŞKANLIKLARI İLE MÜCADELE EDELİM

Ham:m kullan at tüketim alışkanlıklarına karşı mücadelesinde daima yeni yol arkadaşları arıyor. Sen de Ham:m üreticilerimizden biri olmak istersen aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsin.


  DöşemeİskeletMasif AhşapKaplama AhşapMetalCamAydınlatmaHalı & KilimMermer

  0-55-1010-1515-2020-2525-5050-100
  When you sign up for Ham:m newsletters, you agree to receive news and information regarding events via email from Ham:m A/S and your preferred/closest Ham:m store.

  You can at any time revoke this consent.

  Read more in our Privacy Policy → in which we describe how we treat personal information, legislation and more.

  ÜRÜNLERİMİZİ KEŞFEDİN

  Yerel zanaatkarlarımızın ellerinde hayata geçirilen zamansız ürünlerimizi inceleyebilir, dilediğin ürünü kolayca sipariş verebilirsin.

  Online mağazamıza özel kampanyaları ve indirimli ürünleri keşfedebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

  İNCELE

  EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

  Her geçen gün ailemizin en değerli üyeleriyle hissediyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Tüm organizasyonu kendi içimizde yapabildiğimiz bir yer burası. Mutfaktan muhasebeye, tasarımdan üretime, üretimden sevkiyata hatta ürün kontrole kadar. Her adımımızı sizler için en önemli detayına kadar düşünüyor, sonrasında büyük bir heyecanla hayata geçiriyoruz.

  TANIŞIN

  E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

  Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
  tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.