İÇ MİMARLARIMIZ İLE TANIŞIN

Her geçen gün ailemizin en değerli üyeleriyle hissediyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veren, çalışkan iç mimar ekibimiz Ham:m Plus projelerinizde titizlik ve samimiyetle yanınızda olmak için sizlerle tanışmayı bekliyor.

Gülşah Gümüş

Gülşah, 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Lisede iç mekân yapı ressamlığı okuyup İstanbul Aydın Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Mimari ve mühendislik alanında tecrübesi olan Gülşah Gümüş’ün, Ham:m Design ile yolları 2019 yılında kesişmiştir. Halen Ham:m Plus Sorumlusu olarak, özgün ruhunu geliştirip Ham:m Plus için yeni fikir ve projeler üretmeye devam ediyor.

Semih Bilgin

2017 yılından beri ekip arkadaşımız olan Semih Bilgin, birçok Ham:m Plus projesi gerçekleştirdi ve kurumsal alanda başarılı projelere imza attı. Yurt dışında katıldığımız fuarlarda ise her zaman bizi en iyi şekilde temsil eden Semih, tasarım kültürünü keşfetmeye devam ediyor. Şu anda  Nişantaşı mağazamızda yeni fikir ve projeleriyle insanların hayallerini gerçekleştiriyor.

Bengi Aksu

1996 yılında Adana’da dünyaya gelen Bengi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi İç mimarlık ve Çevre tasarımı bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Uzun süredir severek takipçisi olduğu; estetik ve incelikle ürünlere dokunarak dönüştüren, bu bağlamda mekanlara da hayat verdiğini düşündüğü Ham:m Design ekibine 2019 yılında katıldı.

Ece Akar

Ece Akar, 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2011’de Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 2013’te hem ID-İstanbul hem de Ham:m Design ekibine katıldı. Ham:m’a Fener, Sitare ve Yivli gibi ürünleri kazandıran tasarımcı, birlik ve kolektif bilinci sayesinde içinde bulunduğu ekibi “bir çarkın birbirleriyle uyumlu dişleri” olarak yorumluyor.

İç Mimarlarımız

Emin Güvenç

2014 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olan Emin; uygulama ve imalat ile iç içe olan iş hayatının beraberinde 2017 yılında Ham:m ailesiyle tanışmıştır. Tasarım ve uygulama projelerinde tecrübe edindikten sonra 2019 yılında Özüm ile iş ortağı olarak Göktürk mağazamızı açmışlardır.

Tuğçe Yakup

1997 yılında Bursa’da doğan Tuğçe, İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 2020 yılında mezun olmuş, 2019 yılında ise yolu Ham:m ailesi ile kesişmiştir. Zanaat ağırlıklı bir eğitim sonrasında bu yaklaşımın kıymetini fazlasıyla bilen bir ekip ve kullanıcı kitlesi ile tanıştığı için kendini oldukça şanslı hissettiğini belirtiyor. Yaşayan ürünler ile insanların hayatlarına dokunabilmekten keyif alıyor.

Özüm Yüksel Güvenç

Yeditepe Üniversitesi Mimarlık bölümünden 2016 yılında mezun olan Özüm, ekibimize 2015 yılında staj yaparak katılmış, meslek hayatına Ham:m Design ile başlamıştır. Uzun yıllar boyunca birçok Ham:m Plus projesinde yer alarak müşterilerimiz için ideal yaşam alanları tasarlamıştır. Özüm, 2019 yılında ekibimizden Emin ile markamızın partneri olarak Göktürk Mağazamızı açmışlardır.

Ton Sür Ton.

Ceviz’in, gri ve bej renklerin birbirleri ile olan uyumunu görebileceğiniz Ankara’daki Ham:m Plus evlerinden olan Selvin Aydın’ın evindeyiz. Tamamı ceviz mobilyalar kullanılarak tasarlanan evde en sade köşeler bile ilgi çekici. Gelin Aydın evini birlikte inceleyelim.

İNCELE

Mekanın ruhunu ortaya çıkarmak.

Bizi biz yapan etten kemikten bedenlerimizin ötesinde sahip olduğumuz ruhlardır. Peki ya mekanların da ruhu var mıdır? Elbette vardır. Onları tanımladığımız fiziksel öğeler olduğu kadar bize hissettirdikleri ile var olurlar. Ham:m Plus ile yaşam alanlarımızın ruhunu ortaya çıkararak aidiyet hissedeceğimiz mekanlar tasarlıyoruz.

İNCELE

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.