# HAMMPLUS

BAMBAŞKA BİR YAŞAM İÇİN HAM:M PLUS İÇ MİMARİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

BAMBAŞKA BİR YAŞAM İÇİN HAM:M PLUS İÇ MİMARİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

HAM:M ÜRÜNLERİ İLE İLHAM VEREN ‘’DÖNÜŞEN MEKANLAR‘’

Ham:m Plus sadece ham:m ürünlerini mekan içinde yerleştirdiğimiz bir hizmet değil, mekanın istenilen ambiyansa kavuşması için uygun renk seçimleri, doku ve malzeme detayları, duvar ve zemin için önerilerde bulunmak ve mekanı en doğru şekilde hem tasarımsal hem de fonksiyonel olarak tasarlama dizgesidir.

TANIŞMA

TANIŞMA
1
1

TANIŞMA

Şimdi hayal edin. Kendi ruhunuzu yansıtacak, yaşam tarzınıza uyum sağlayacak sizlerin isteklerine göre tasarlanmış bir evin içindesiniz. En değerli kendini olduğunuzu hatırlatan Ham:m Plus iç mimar ekibimiz ihtiyaçlarınızı anlayan ve sizleri doğru seçimlere yönlendirerek hayal ettiğiniz mekanları tasarlamak için bir adım ötenizde. İster online ister mağaza veya evinizde sizleri tanıyıp yardımcı olmak için sizden haber bekliyoruz.

TASARLAMA

TASARLAMA
2
2

TASARLAMA

Artık, her zaman ilham ve fikir alabileceğiniz sizlere rehberlik edecek bir iç mimarınız var. Güzel sohbetimizin ardından, tasarlama sürecinde sizlerle ekip olma ruhumuzu daha derinden hissediyoruz. Heyecanlı ve ilham verici olan hayalleri yansıtma aşamasındayız. Yazılı ve görsel iletişim desteğiyle iki boyut çalışmaları ve mekanın algılanmasını sağlayan üç boyutlu kurgu ve sunumları tamamlayıp birlikte değerlendiriyoruz.

UYGULAMA

UYGULAMA
3
3

UYGULAMA

Sizlere rehberlik eden iç mimarınızla her detaya karar vermiş olduğunuz projelendirme aşamasını tamamladınız. Artık tasarımı hayata geçirme evresindeyiz. Bu aşama üretim sürecinin başlamasıyla başlayıp, mekanda her şeyin yer almasıyla tamamlandığı uzun bir süreçtir. Ham:m Plus, kişiye özel tasarım anlayışını hissetmek isteyen herkesle her aşamada işbirliği halinde gerçekleşir.

Hadi Tanışalım

BİR ÜRÜN

Evinde eksikliğini hissettiren ama bir türlü bulamadığın o parça işte şimdi tamamlanıyor. Bu her zaman eksik bir mobilya olmak zorunda değil. Var olanın yerine yenisini değiştirince de ‘işte şimdi oldu’ hissini yaşayacaksın.

BİR ODA

İlk görüşte sevdiğin berjer tam sana göre. Hemen yanındaki kanepe de onunla çok uyumlu. Köşedeki lambader ise sana göz kırpıyor. Sevdiğin ürünler arasında tercih yapmak zorunda değilsin. Tüm odanı Hamm ürünleri ile yenile.

BİR EV

Yaşam alanında küçük dokunuşlardan fazlasına ihtiyaç duyuyorsan kapsamlı bir yenilenme sana iyi gelecek. Seçeceğin Hamm ürünleri ile meşe ve cevizin dayanıklılığını deneyimleyeceksin. Böylece kullanıp atamayacağın, miras bırakacağın ürünler seninle!

BU EV HAM:M PLUS İLE TASARLANMIŞTIR.

Eriş Evi

Tasarımcı : Muhammet Taşlı

 

HAM:M PLUS SUNUMLARINA GÖZ AT

 • modern

  Modern bir ev tam sana göre! Düz ve net çizgilere sahip Aheste Kanepe ve Zati Berjeri basit renklerle kombinleyip minimal bir görünüm yakalayabilirsin. Beyaz, bej, açık gri gibi tonlarda boyadığın duvarlarla artık fazlalığa yer yok. Sadeliğin keyfini çıkar.

 • scandinavian

  Vefa Kanepe ve Bey Berjer, sadeliği ile yeni çağın tasarım anlayışını evine yansıtıyor. Açık renkli ahşabın hissettirdiği sıcaklık ile tarzına ayrı bir hava katabilirsin. Kürek Sehpa ise minimal çizgileri evinde yaşatman için tasarlanmış.

 • minimal

  Az ama öz anlayışıyla tasarlanan minimal evlerde nötr renkler ve yumuşak geçişler hakim. Bej tonların ve sadeliğin ön planda olduğu Patron Kanepe ince düşünülmüş detayları ile minimal bir hava yaratmanıza yardımcı olacak.

 • retro

  Geçmiş dönemlerden ilham alanlardan mısın? O zaman Omur Sehpa tam sana göre! Eskinin ruhunu evinde yaşat. Maile Kanepe ve Büfet Büfe ile nostaljik bir yolculuğa çıkabilirsin. Canlı renkli Munis Puflar ile sınır tanımayan tarzını evinde yaşat.

 • classical

  Şıklık Ham:m ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Evini koyu renkler ve pirinç detaylar ile öne çıkarabileceğiniz mobilyalarla tamamlayabilirsin. Alto Kanepe, Kelebek Sehpa ve Biteviye Avize pirinç şıklığını bir kez daha hatırlatıyor.

 • industrial

  Malzemelerin odak noktası olduğu endüstriyel akımda açık tuğlalar, metaller, deriler ve cevizin uyumu hakim. Münhasır Kitaplık ve Huni Sehpa karakteristik tasarımları ile evinize endüstriyel bir hava katmak için seni bekliyor.

 • bohemian

  Doğanın motiflerinden ve özgürlüğünden esinlenen bohem tarzında Bülbül Berjer ve Han Dolap’ın hazeran sıcaklığı evinize ayrı bir hava katacak. Geometrik desenlerin hakim olduğu aksesuarları ve masif ahşap ile uyumunu keşfet.

HAM:M PLUS’IN İŞ ORTAKLARI İLE TANIŞIN

İş ortaklarımızın her birinin, sizelere daha iyi hizmet sunabilmek ve ham:m yaşam felsefesini benimseyenlere sunduğu dekorasyon önerileriyle zamansız mekanlar yaratmak için bizi desteklediğine inanıyoruz. Daha fazla bilgi için iş ortaklarımızın sayfalarını keşfedebilirsiniz.

ŞİMDİ HAM:M PLUS’A BAŞVUR!

Bizi daha yakından tanımak isterseniz hem online kanallarda hem de mağazalarımızda sizi bekliyor olacağız.
Ekibimiz hayalindeki eve kavuşmana yardım etmek için burada. Sende şimdi randevu alarak bambaşka bir yaşam için ilk adımı atabilirsin.

Randevu Al

E- bültenimize kayıt ol, %5 indirim kazan.

Ham:m’daki yeniliklerden ilk senin haberin olsun! Online alışverişinizde kullanabileceğiniz
tek seferlik %5 indirim kuponu hesabınıza e-mail aracılığı ile gönderilecektir.