• Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
  • Tüm siparişlerde ücretsiz gönderim!
  • Kredi kartınıza özel 9 aya varan taksit imkanı!
Kullanılıp atılmaz, miras bırakılır!

Ham:m Rafine Bir Yaşam Vadeder.

ÖZGÜN YAŞAM ALANLARI YARATARAK İNSANLARIN KENDİ BENZERSİZLİKLERİNİ YANSITABİLMELERİNİ SAĞLIYORUZ

Ham:m gerçeğe dönüşen bir ideal bizim için. Tasarladığımız mekan ve yapılar için obje üretme fikri ile başladık. Doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretiyoruz. Kültürümüzden ilham alıyor, şimdiye yöneliyoruz. Böylece geçmişin izlerinden kopmamakla beraber geleceğin antikalarına ışık tutuyoruz.

Sonucunda ise kullanıcılarımızdan gelen ilgi ve sevgiyle büyüyoruz.

 

EKİBİMİZ

Her geçen gün ailemizin en değerli üyeleriyle hissediyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Tüm organizasyonu kendi içimizde yapabildiğimiz bir yer burası. Mutfaktan muhasebeye, tasarımdan üretime, üretimden sevkiyata hatta ürün kontrole kadar. Her adımımızı sizler için en önemli detayına kadar düşünüyor, sonrasında büyük bir heyecanla hayata geçiriyoruz. Teknik ve mesleki gerekliliklerimizi adım adım yürütüyoruz. Sevgiyle kenetleniyor, her zaman daha iyisini yapabilmek için çabalıyoruz.

TASARIM FELSEFEMİZ

Ürünlerimizi tasarlarken doğadan ve sadelikten gücümüzü alıyor, doğal malzemelerin birbiriyle uyumundan besleniyoruz.

Ham:m’ın renk ve malzeme kartelasında bulunan seçeneklerle ürünlerimizi çeşitlendiriyoruz.

Zamansız çizgiler taşıyan, eskidikçe güzelleşen ürünlerimizle sizlere rafine bir yaşam vaad ediyoruz. Minimal dokunuşlarla size hak ettiğiniz özgün koleksiyonları sunmayı hedefliyoruz. Doğru tasarım dili ile ürünlerimizin bize yeni yaşam alanları vermelerini istiyoruz.

ÜRETİM MODELİMİZ

Yerel zanaatkarların elinden çıkan ürünlerimizi doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak üretiyoruz. Tasarımlarımızı hayata geçirirken el yapımı olmasını önemsiyoruz. İnce işçilik ve bakım gerektiren her detayı sizler için dikkatle yapıyoruz. Doğru malzemeyle doğru detayların birleşmesi gerektiğine inanıyoruz.

En güzel kumaşlarımız ustalarımızın ellerinden geçiyor ve sizin için bir mobilyaya dönüşüyor. Sunduğumuz farklı renk seçenekleriyle beğendiğiniz Ham:m ürününü mağazalarımızda mimarlarımızın desteği ile mekanınıza ve kendinize özgü hale getirebiliyoruz.

İNCELE

TASARIMCILARIMIZ İLE TANIŞIN

Disiplinler arası etkileşime ve çeşitliliğe önem veriyoruz. Bu anlayışı benimseyen ekibimizle özgün ve öncü tasarımlarımızı ortaya çıkartıyoruz.

Birçok farklı alanda kendini geliştiren tasarımcılarımızla, farklı pencerelerden bakıp yeni ve aynı tasarım anlayışı içerisinde ilerliyoruz.

Tasarımcılarımızın her biri farklı tutkularla dolu. Onlarla hayal ediyor ve gerçekleştiriyoruz.

İNCELE

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Ham:m olarak değer verdiğimiz tasarım anlayışımızı sürdürülebilirliğe teşvik eden entegre ve bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz.

Bütün aşamaları özenle üretilen bu ürünler kullanılıp atılmaz, miras bırakılır.

Zamansızlığı çok önemsiyoruz. Günümüzün “kullan-at” tüketim alışkanlıkları ile geleceğin antikalarını tasarlayarak savaşıyoruz.

Yalın ve kaliteli ürünlerimizle İskandinav tarzını evlerinize taşıyoruz. Tasarladığımız her ürünün hem fonksiyonel hem de ihtiyaçlara cevap verebiliyor olmasını önemsiyoruz. Böylece inandığımız sadeliği kullandığımız doğal malzemelerle birleştiriyor, sizlere vazgeçilmez ürünler sunuyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Geleneksel üretim biçimlerini endüstriyel tekniklerle harmanlayarak unutulmaya yüz tutmuş bir zanaatkarlığa hak ettiği saygıyı geri kazandırmayı amaçlıyoruz.

Özel el işçilikleri ile işliyor, doğal yağlar ile bakımını sağlıyoruz. Malzeme seçimi sayesinde eskidikçe güzelleşen, bir sonraki jenerasyonlara aktarılabilecek mobilyalar tasarlıyoruz.

TV KEYFİ

Hayatımız boyunca belki de en çok baktığımız ekranlar – televizyonlar. Durum böyle olunca evlerimizde onlara ait bir köşe yaratıyoruz. Evimizin her yerine yansıttığımız gibi bu köşeye de seçtiğimiz mobilyalarla ruhumuzu yansıtıyoruz. Televizyonların en yakın arkadaşları, tv üniteleri ve rahat kanepeler ile…

İNCELE
Plus
9 Nisan 2020, Perşembe
SENINICINPLUS

ÇİÇEKÇİLER EVİ

Turuncunun canlılığını ve sıcaklığını seviyoruz. Ham:m Plus evlerinde renk kullanarak yaşam alanlarına heyecan getiriyoruz. Renklerin yaşadığı Çiçekçiler Evi’ne bir bakalım mı?

İNCELE

İNSAN KAYNAKLARI

Tasarımcılarımızla, fikirden üretime her aşamada kolektif bir ruhla çalışıyor, üretim için alan arayan tasarımcılara da kucak açıyoruz. İçimizdeki gelişen, büyüyen, üreten genci çok önemsiyoruz! Sizi de büyüyen ailemize katılmak için kariyer@hamm.com.tr adresine göndereceğiniz cv ve portfolyolarla bekliyoruz.

Plus
9 Nisan 2020, Perşembe
HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Whatsapp iletişim hattımız ile hızlı iletişimin tadını çıkarın.